В даний час Україна переживає складний період в своїй історії, захищаючи територіальну цілісність та сувернітет від збройної агресії, відстоює свою незалежність, за яку платив і продовжує платити дорогою ціною український народ. Тому основною метою сьогодення є об"єднання та не байдужість, адже, єдність-це могутня сила, яка подолає будь-якого ворога.Для того, щоб забезпечити мир та сокій, нашій країні необхідно згуртуватися.

  Національна гвардія України бере участь відповідно до закону України у взаємодії зі Збройними Силами України у відсічі збройної агресії проти України, забезпечує правопорядрок в державі.

  Для виконання покладених на Національну гвардію України функцій та  завдань, військова частина 3008 Західного оперативно-територіального обєднання Національної гвардії України (м.Вінниця вул.Некрасова,72), проводить набір на військову службу за контрактом громадян України призового віку від 18 до 40 років, бажаючих реалізувати  свій громадянський обов"язок щодо захисту Батьківщини.

Ми пропонуємо:

  • стабільне грошове утримання- від 8500 грн.;
  • безкоштовне медичне обслуговування;
  • соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей;
  • навчання в Національній академії Національної гвардії України (навчання за державним замовленням, безкоштовне, привступі з контракту-повне збереження грошовогозабезпечення);
  • службу в резерві (при підписанні контракту- автоматичне звільнення від проходження строкової служби).

Детальніше за телефоном:(067)659-15-46 (начальник відділення кадрів-майор Забіяка Сергій Миколайович).

Адреса:військова частина 3008 ЗОТО НГУ м. Вінниця вул. Некрасова,72.