Відповідно до Положення про організацію та проведенн конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців в рамках Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року оголошено конкурс бізнес планів для піприємців -початківців(стартапи).

Форма та розмір фінансової підтримки:

грант за рахунок коштів обласного бюджету у розмірі:

- до 50 тис.грн- реалізація бізнес-планів у різних сферах діяльності незалежно від місцезнаходження;

- до 80 тис. грн- реалізація бізнес-планів яких передбачається у різних сферах діяльності виключно у сільській місцевості;

- до 100,0 тис. грн- реалізація бізнес- планів передбачає співфінансування у розмірі не менше 30% від суми гранту.

Перелік документів для участі у конкурсі:

Он-лайн заявка.

Бізнес-план.

Довідка у довільній формі про відсутність обмежень.

Термін подачі документів:

1 червня-10 серпня 2018 року

Виконавчий адміністратор конкурсу:Громадська організація "Вінницька обласна організація "Спілка підприємців"Стіна".

Контактна особа- Печалін Олександр Валентинович.

тел. (063)778-16-16, e-mail:stina.org@gmai.lcom

Умови участі у конкурсі:

-юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність у Вінницькій області не більше двох ргків та громадяни України віком від 18 років, зареєстровані у Вінницькій області, які мають намір розпочати підприємницьку діяльність;

-обовязкове заповнення он-лайн заявки на участь у конкурсі за посиланням: hppsgoogl/Qn35vq до 18.00 години 13 липня 2018 року;

подання до 18.00 год 10 серпня року бізнес-плану (обсягом не більше 30 сторінок друкованого тексту формату Ф4), який передбачає започаткування підприємницької діяльності, створення або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництв, послуг), що забезпечує створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту.

-обовязкова реєстрація субєкта підприємницької діяльності у Вінницькій області до отримання гранту;

-подання Виконавчому адміністратору звіту;

здійснення підприємницької діяльності не менше двох років після отримання гранту; не зменшення чисельності працівників; забезпечення цільового використання гранту;

-сплата податків та зборів повязаних з отриманням гранту та підприємницькою діяльністю відповідно до чинного законодавства.

Критерії оцінки бізнес-планів:

обгрунтованість їдеї; фінансово-економічне обгрунтовання бізнес-проекту; обсяг прибутку та рентабельність виробництва (надання послуг); кількість робочих місць, які планується створити; рівень середньомісячної заробітної плати; обсяг надходжень до бюджету від сплати податків, зборів, строк окупності проекту.

Перший етап- проведення інформаційної кампанії та прийом онлайн-заявок з 1 червня по 13 липня 2018 року

Другий етап- проведення семінарів-консультацій для учасників конкурсу з підготовки, написання та оформлення бізнес- планів та подача бізнес- планів для участі у конкурсі з 16 липня по 10 серпня 2018 року.

Третій етап- розгляд та оцінка бізнес-планів учасників конкурсною комісією, визначення переможців конкурсу з 13 по 23 серпня 2018 року.