В актовій залі Бершадської міської ради 14 лютого 2019 року о 13 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

Будуть розглядатися питання:

 1. Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь.
 2. Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Бершадь.
 3. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Бершадь.
 4. Про надання дозволу на розірвання договору оренди земельної ділянки в м. Бершадь.
 5. Про продаж земельної ділянки у власність в м. Бершадь.
 6. Про надання дозволу на укладення договору оренди земельної ділянки в м. Бершадь.
 7. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Бершадь.
 8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту в м. Бершадь.
 9. Про внесення змін в пункт 2 підпункт 2.2 рішення 2 сесії 7 скликання (2-ге пленарне засідання) Бершадської міської ради від 29.12.2015року «Про припинення права користування земельною ділянкою, надання дозволу на розробку техніко-економічного обґрунтування з техніко-економічними показниками по визначенню меж та площі земельної ділянки, надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, надання дозволу на укладення договорів на встановлення земельного сервітуту на земельні ділянки в м. Бершадь».
 10. Про внесення змін в пункт 4 підпункт 4.6 рішення №142 12 сесії 7 скликання Бершадської міської ради від 09.11.2016року «Про припинення права користування земельними ділянками, надання дозволу на розірвання договору оренди земельної ділянки, затвердження детальних планів території для визначення меж та площі земельних ділянок, надання дозволу на виготовлення, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди та на правах власності, затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, продовження дії договорів оренди земельних ділянок в м. Бершадь» .
 11. Про внесення змін в пункт 1 підпункт 1.1 рішення №332 31сесії 7скликання Бершадської міської ради від 08.11.2018року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення земельного сервітуту в м. Бершадь»
 12. Про внесення змін в пункт 1 підпункт 1.5 рішення №276 27сесії 7скликання Бершадської міської ради від 29.03.2018року «Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, технічних документацій із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в м. Бершадь» .
 13. Про внесення змін в пункт 1 підпункт 1.6 рішення №276 27сесії 7скликання Бершадської міської ради від 29.03.2018року «Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, технічних документацій із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в м. Бершадь».
 14. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність в м. Бершадь.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Бершадь.
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в м. Бершадь.
 17. Про надання дозволу на продовження договорів оренди земельних ділянок в м. Бершадь.
 18. Різне.