В актовій залі Бершадської міської ради 9 червня 2020 року о 13 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

До порядку денного чергового 48 засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища внести наступні питання:

 1. Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Бершадь.
 2. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в м. Бершадь.
 3. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в м. Бершадь.
 4. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в м. Бершадь.
 5. Про затвердження матеріалів технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Бершадь.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту в м. Бершадь.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту в м. Бершадь.
 8. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в м. Бершадь.
 9. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в м. Бершадь.
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту в м. Бершадь.
 11. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди в м. Бершадь.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди в м. Бершадь.
 13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в м. Бершадь.
 14. Про продовження договору оренди земельної ділянки в м. Бершадь.
 15. Про продовження договору оренди земельної ділянки в м. Бершадь.
 16. Про продовження договору оренди земельної ділянки в м. Бершадь.
 17. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою в м. Бершадь.
 18. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка виставляється на земельні торги, та затвердження умов продажу.
 19. Різне.