Новини

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 26 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 2 березня 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

В актовій залі Бершадської міської ради 15 лютого 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 25 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 16 лютого 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

В актовій залі Бершадської міської ради 7 лютого 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісія з питань будівництва, промисловості, транспорту, зв’язку та енергозабезпечення голова комісії Гоцуляк П.М.

В червні 2016 року було засновано Установу «Агенції регіонального розвитку Вінницької області» - недержавну неприбуткову організацію, що утворена з метою ефективної реалізації державної політики та діє на підставі законодавства України. Мета діяльності Агенції-сприяти регіональному розвитку Вінницької області за рахунок місцевих, інвестиційних та додаткових ресурсів, а також здійснення комплексу заходів, направлених на покращення іміджу області та розвиток бізнес-середовища.

З метою інформування громад-членів Асоціаційній України щодо відстоювання інтересів місцевого самоврядування в бюджетному процесі доводимо до Вашого відома інформацію щодо проведеної роботи в зазначеному напрямі.

До міської ради надійшла відповідь від Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Вінницької обласної ради №01-03-02/114 від 23.01.2018 року, щодо збереження функціонування Бершадського медичного коледжу.

ДО УВАГИ

29.01.2018

Партнер Асоціації малих міст України – Українська спілка промисловців та підприємців вивчає зацікавленість українського та канадського бізнесу у розвитку двосторонньої співпраці, визначаються товарні групи та позиції, що викликає пріоритетний інтерес в експорті/імпорті.

1 серпня 2017 року почала діяти Угода про Зону Вільної Торгівлі між Україною та Канадою. Але мало хто знає, що її дія дуже обмежена. Не регламентами та нормативними документами. А безамбіційністю та боязливістю українських бізнесменів, які не готові вийти на ринки Північної Америки та продемонструвати всьому світу свій підприємницький потенціал на повну силу.

В актовій залі Бершадської міської ради 24 січня 2018 року о 14 год відбудеться спільне засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О. та постійної комісія з питань будівництва, промисловості, транспорту, зв’язку та енергозабезпечення голова комісії Гоцуляк П.М.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій