Новини

Запрошуємо всіх бажаючих на вечір-відпочинку з нагоди свята весни, радості і тепла, який відбудеться 7.03 о 18 год в приміщенні міського будинку культури (район цукрозаводу).

В Бершадському краєзнавчому музеї 06.03.2018 року о 14 год відбудеться відкриття виставки картин художниці Феклістової Ольги.

Міський будинок культури приймає участь у районному конкурсі читців творів Т. Шевченка "Кобзар і Україна". Запрошуємо відвідати захід з нагоди відзачення 204 річниці народження Т.Г.Шевченка

В актовій залі Бершадської міської ради 5 березня 2018 року о 14 год відбудеться спільне засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.та постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, фізкультури, спорту, роботи з молоддю, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства голова комісії Хлівний В.С.

Якщо заздалегідь не знати процедуру отримання субсидії, то оформлення документів може забрати багато часу. В Україні стрімко зростають тарифи на комунальні послуги. Тому все актуальнішим стає питання «як оформити субсидію на житло?». Але якщо заздалегідь не знати процедуру отримання пільг, то оформлення документів може забрати багато часу.

В актовій залі Бершадської міської ради 27 лютого 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

Бершадська міська рада повідомляє про те, що розроблено ескізний проект реконструкції головної площі міста.

ДО УВАГИ

23.02.2018

Протягом 2017 року на адресу державних органів влади та місцевого самоврядування масово надсилалися конверти, які містили невідому речовину білого кольору із повідомленням про ймовірне віднесення її до вищевказаних вірусів.

Комунальне унітарне підприємство «Бершадь-сервіс» було створено за рішенням чергової сесії міської ради у серпні 2016 року. КУП «Бершадь-сервіс» підпорядковується міській раді та фінансується з місцевого бюджету. Про зміни у роботі, успіхи та проблеми з якими довелося зустрітися підприємству в минулому році розповів директор Володимир Леонідович МЕНЮК.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 26 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 2 березня 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій