Новини

В актовій залі Бершадської міської ради 7 листопада 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

В актовій залі Бершадської міської ради 7 листопада 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 31 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 8 листопада 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

31 жовтня 2018 року в Бершадській міській раді відбудеться надання безоплатної правової допомоги з питань розяснення законодавства у сферах державної реєстрації.

В актовій залі Бершадської міської ради 10 жовтня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 31 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 19 жовтня 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

З метою недопущення розповсюдження сказу у Вінницькій області будуть здійснюватись заходи з профілактики сказу та проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин.

В актовій залі Бершадської міської ради 27 вересня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

Доводимо до вашого відома інформацію про те, що ДП "Пропан" ПАТ "Житомиргаз" розпочато реалізацію скрапленого газу для побутових потреб населення, закупленого на спеціальному аукціоні.

Виконавчий комітет Бершадської міської ради попереджає громадян, що чинним природоохоронним законодавством заборонено спалювання сухої рослинності, стерні та, тим більше, будь-якого сміття.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій