Новини

З метою недопущення розповсюдження сказу у Вінницькій області будуть здійснюватись заходи з профілактики сказу та проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин.

В актовій залі Бершадської міської ради 27 вересня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

Доводимо до вашого відома інформацію про те, що ДП "Пропан" ПАТ "Житомиргаз" розпочато реалізацію скрапленого газу для побутових потреб населення, закупленого на спеціальному аукціоні.

Виконавчий комітет Бершадської міської ради попереджає громадян, що чинним природоохоронним законодавством заборонено спалювання сухої рослинності, стерні та, тим більше, будь-якого сміття.

В актовій залі Бершадської міської ради 23 серпня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 30 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 30 серпня 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

Розпочався прийом документів для участі у конкурсі "Людина року"

Про визначення проектів-переможців п’ятнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2018 році

Бершадською міською радою замовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію каналізаційних очисних споруд м. Бершадь. Зауваження та пропозиції надавати до міської ради відділ архітектури і містобудування або за телефоном 2-42-05.

У зв’язку з оголошеною перервою 26.06.2018 року о 14 год в актовій залі Бершадської міської ради продовжиться засідання чергової 29 сесії 7 скликання.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій