Новини

Шановна бершадська громадо, присутні, підходить до завершення другий рік діяльності Бершадської міської ради VII скликання, і, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», я складаю звіт перед Вами, шановні мешканці нашого міста.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 24 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 18 грудня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань КО РДЮСШ «Ровесник».

П А М ’ Я Т А Й Т Е ! Марна трата часу при загрозі вибуху може призвести до людських жертв !

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області звертається до Вас з проханням бути пильними та небайдужими у питаннях протидії можливим проявам терористичного характеру!

На виконання визначених Парламентом та Урядом завдань з підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", національне агенство проводитьдругу щорічну інформаційну кампанію з метою роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів «Конфлікт інтересів: треба знати!».

В сесійній залі Бершадської міської ради 16 листопада 2017 року о 14 годині відбудеться чергова 23 сесія 7 скликання

Міський голова, звертається до жителів територіальної громади міста, з проханням не залишатися байдужими, та активно долучитися до надання посильної допомоги нашим землякам.

В сесійній залі Бершадської міської ради 30 серпня 2017 року о 14 годині відбудеться чергова 22 сесія 7 скликання

Наближається найбільше державне свято – День Незалежності України, яке відзначатимемо 24 серпня.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій