Новини

В актовій залі Бершадської міської ради 4 квітня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісія з питань будівництва, промисловості, транспорту, зв’язку та енергозабезпечення голова комісії Гоцуляк П.М.

31.03.2018 року 0 10 год в приміщенні міського будинку культури(район цукрозаводу) відбудеться чемпіонат Бершадського району з армспорту серед шкіл. Запрошуємо всіх бажаючих.

Відповідно до статті 43 Конституції України кожна людина має право на працю, тобто, можливість заробляти собі на життя роботою, яку вона вільно обирає, або на яку вільно погоджується.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 27 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 29 березня 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

В актовій залі Бершадської міської ради 19 березня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

17.03.2018 року о 10 год в приміщенні міського будинку культури (район цукрозаводу) відбудуться районні змагання з настольного тенісу серед школярів. Запрошуємо всіх бажаючих.

Запрошуємо всіх бажаючих на вечір-відпочинку з нагоди свята весни, радості і тепла, який відбудеться 7.03 о 18 год в приміщенні міського будинку культури (район цукрозаводу).

В Бершадському краєзнавчому музеї 06.03.2018 року о 14 год відбудеться відкриття виставки картин художниці Феклістової Ольги.

Міський будинок культури приймає участь у районному конкурсі читців творів Т. Шевченка "Кобзар і Україна". Запрошуємо відвідати захід з нагоди відзачення 204 річниці народження Т.Г.Шевченка

В актовій залі Бершадської міської ради 5 березня 2018 року о 14 год відбудеться спільне засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.та постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, фізкультури, спорту, роботи з молоддю, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства голова комісії Хлівний В.С.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій