Новини

7 липня о 18.00 годині в міському парку м. Бершадь відбудеться свято Івана Купала "На Купала сонце грає".

Зареєструвати транспортні засоби відтепер можливо і в Бершаді

ІНФОРМАЦІЯ БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ (АУКЦІОН № 8100 ЛОТ № 15680)

Запрошуємо представників територіальних громад Вінницької області та Республіки Молдова до участі у проекті «Управління відходами в місцевих громадах: досвід розвитку сільських територій країн Вишеградської четвірки для країн Східного Партнерства».

Згідно розпорядження №37/02-12 від 27.04.2017року чергова 19 сесія 7 скликання відбудеться 11 травня 2017 року о 14 год у актовій залі Бершадської міської ради

Виконавчий комітет Бершадської міської ради звертається до Вас з проханням впорядкування графіку роботи закладів

Сердечно вітаю Вас з найбільшим християнським святом - днем Воскресіння Христового. Щороку це свято відгукується у наших серцях радістю та надією. Не дивлячись на життєві проблеми та негаразди, воно нам дає віру в себе і опору у житті.

Курс підготовлено в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який впроваджується Асоціацією міст України. Курс містить базову інформацію, яка допоможе представникам органів місцевого самоврядування (і не тільки) розробити проектну пропозицію, управляти проектом та звітувати про його впровадження. Ми розкриємо секрети написання успішних проектних пропозицій та надамо відповіді на найпоширеніші запитання, які ми отримали від представників органів місцевого самоврядування під час заходів з проектного менеджменту, які проводила Асоціація міст України!

Скликати чергову 18 сесію 7 скликання Бершадської міської ради 18 квітня 2017 року о 14.00 годині у актовій залі «Ровесника».

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій