Новини

В актовій залі Бершадської міської ради 21 червня 2018 року о 13 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

В актовій залі Бершадської міської ради 18 червня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

ДО УВАГИ

14.06.2018

Оголошення про проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 29 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 21 червня 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

ДО УВАГИ

07.06.2018

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошено проведення конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році.

В актовій залі Бершадської міської ради 8 червня 2018 року о 14 год відбудеться спільне засідання постійних комісії Бершадської міської ради.

ДО УВАГИ

29.05.2018

З метою підвищення конкурентоспроможності підприємств області та налагодження партнерських відносин на регіональних та міжнародних ринках, доводимо до відома зацікавлених осіб та суб’єктів господарювання інформацію щодо виставково-ярмаркових заходів, що проводитимуться в Україні та Вінницькій області у ІІ півріччі 2018 року.

В актовій залі Бершадської міської ради 30 травня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

В актовій залі Бершадської міської ради 21 травня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

ДО УВАГИ

16.05.2018

Міська рада інформує про те, що в місті та районі продовжується робота спрямована на залучення сільськогосподарських товаровиробників до участі в урядових програмах державної підтримки аграрного сектору економіки. Програми спрямовані на часткову безповоротну компенсацію вартості придбання техніки, обладнання, генетичного та посадкового матеріалу, утримання молодняка в домогосподарствах та продуктивного поголів"я ВРХ в підприємствах.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій