Новини

В рамках виконання Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року з 27 травня 2020 року оголошено конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців.

Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пленарне засідання чергової 45 сесії Бершадської міської ради 7 скликання відбудеться 12 червня 2020 року о 14.00 годині у актовій залі КО «Бершадська РДЮСШ «Ровесник»

22.04.2020 Кабінетом Міністрів України затверджено постанову № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми». Постановою запроваджено допомогу на дітей фізичним особам – підприємцям, які належать до першої та другої групи платників єдиного податку, і сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за всі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи – підприємця.

"Відкритий ринок"- це майданчик, на якому зможуть зустрітись без посередників виробники сількогосподарської продукції та її споживачі. Він задуманий як відповідь на виклик епідемії COVID-19 та її наслідків. Проєкт "Відкритий ринок" не є комерційним, а виключно соціальним, тому не передбачає жодної системи оплати. Проєкт є всеураїнським, проте, споживачі зможуть знайти продукцію у своїй області після того, як в ній зареєструється перший виробник.

Адміністрація КНП "Бершадська ОЛІЛ" звертається до всіх керівників аграрних та промислових підприємств, представників малого та середнього бізнесу, небайдужих громадян міста Бершадь та Бершадського району щодо допомоги в забезпеченні запасів компонентів крові для хворих, які потребують переливання крові. Дана ситуація виникла у звязку із карантинними заходами. Будемо вдячні за розуміння та допомогу у проведенні днів Донора. З пропозиціями про допомогу звертатися за телефонами: 0967611179 та 0964682361

Управління соціального захисту населення Бершадської райдержадміністрації доводить до відома жителів громади зміни в чинному законодавстві та інформацію щодо продовження виплати державних допомог на період карантину:

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, які старше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

ДО УВАГИ

07.04.2020

Коронавірус в Україні. За цими посиланнями розміщені відповіді на основні запитання про COVID-19, викликане короновірусом та як убезпечити себе від захворювання.

ДО УВАГИ

24.03.2020

Нагадуємо отримувачам пільг та житлових субсидій про необхідність вчасного розрахунку за надані житлово-комунальні послуги

ДО УВАГИ

24.03.2020

Шановні бершадчани, керівники підприємств, установ, організацій, підприємці! У час стрімкого поширення коронавірусної інфекції, є необхідність згуртування сил усіх: медиків, волонтерів та кожного свідомого жителя району. У закладах охорони здоров'я району діють благодійні рахунки, на які можна перераховувати кошти для боротьби з коронавірусом

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій