Новини

Аби вкотре нагадати про газову безпеку Бершадська міська рада наголошує на необхідності безпечного використання газу в побуті.

Бершадська міська рада, нагадує про необхідність отримання електронного цифрового підпису для заповнення електронної декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Бершадськка міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: Провідного спеціаліста з питань бухгалтерського обліку.

Функціонування Антирейдерського закону та робота Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації - все це масштабні зміни, які реально та ефективно працюють.

У січні 2016 року було створено Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Мета прийняття Антирейдерського закону - подолання рейдерства та збільшення кількості іноземних інвесторів, для яких Україна має стати конкурентоспроможним економічним партнером. Законом внесено зміни до Кримінального кодексу, Кодексу України про адміністративні правопорушення та Цивільного кодексу.

Згідно розпорядження міського голови № 145/02-13 від 29.12.2016 року На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Скликати чергову 14 сесію 7 скликання Бершадської міської ради 12 січня 2017 року о 14.00 у сесійній залі Бершадської міської ради.

Діяльність депутата місцевої ради здійснюється у кількох напрямках: безпосередньо робота у раді, робота з виборцями, участь чи ініціювання різного роду акцій чи масових заходів.

30 листопада 2016 року в актовому залі Бершадської міської ради відбулися громадські слухання щодо намірів ПрАТ «Бершадський комбінат» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій