Новини

В актовій залі Бершадської міської ради 12 лютого 2020 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

В актовій залі Бершадської міської ради 13 лютого 2020 року о 13 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

Відповідно до ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про відходи”, Постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 “Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів”, Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173 “Питання надання послуг з вивезення побутових відходів”, з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території міста Бершадь, виконавчий комітет Бершадської міської ради оголошує конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території міста Бершадь.

На виконання частини 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.

Високопатогений грип птиці (класична чума птиці, європейська чума птиці) — це інфекційна, висококонтагіозна хвороба птахів, що викликається одним з штамів вірусу грипу типу А та характеризується явищами септицемії, ураженням органів дихання та травлення.

Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» провести пленарне засідання чергової 44 сесії Бершадської міської ради 7 скликання 21 лютого 2020 року о 14.00 годині у сесійній залі Бершадської міської ради

Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» провести пленарне засідання чергової 43 сесії Бершадської міської ради 7 скликання 15 січня 2020 року о 14.00 годині у сесійній залі Бершадської міської ради

В актовій залі Бершадської міської ради 23 грудня 2019 року о 13 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

В актовій залі Бершадської міської ради 12 грудня 2019 року о 13 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

В актовій залі Бершадської міської ради 11 грудня 2019 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій