Новини

Бершадська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань державної реєстрації

В актовій залі Бершадської міської ради 3 січня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

Шановна бершадська громадо, присутні, підходить до завершення другий рік діяльності Бершадської міської ради VII скликання, і, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», я складаю звіт перед Вами, шановні мешканці нашого міста.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 24 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 18 грудня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань КО РДЮСШ «Ровесник».

П А М ’ Я Т А Й Т Е ! Марна трата часу при загрозі вибуху може призвести до людських жертв !

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області звертається до Вас з проханням бути пильними та небайдужими у питаннях протидії можливим проявам терористичного характеру!

На виконання визначених Парламентом та Урядом завдань з підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", національне агенство проводитьдругу щорічну інформаційну кампанію з метою роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів «Конфлікт інтересів: треба знати!».

В сесійній залі Бершадської міської ради 16 листопада 2017 року о 14 годині відбудеться чергова 23 сесія 7 скликання

Міський голова, звертається до жителів територіальної громади міста, з проханням не залишатися байдужими, та активно долучитися до надання посильної допомоги нашим землякам.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій