Новини

Функціонування Антирейдерського закону та робота Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації - все це масштабні зміни, які реально та ефективно працюють.

У січні 2016 року було створено Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Мета прийняття Антирейдерського закону - подолання рейдерства та збільшення кількості іноземних інвесторів, для яких Україна має стати конкурентоспроможним економічним партнером. Законом внесено зміни до Кримінального кодексу, Кодексу України про адміністративні правопорушення та Цивільного кодексу.

Згідно розпорядження міського голови № 145/02-13 від 29.12.2016 року На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Скликати чергову 14 сесію 7 скликання Бершадської міської ради 12 січня 2017 року о 14.00 у сесійній залі Бершадської міської ради.

Діяльність депутата місцевої ради здійснюється у кількох напрямках: безпосередньо робота у раді, робота з виборцями, участь чи ініціювання різного роду акцій чи масових заходів.

30 листопада 2016 року в актовому залі Бершадської міської ради відбулися громадські слухання щодо намірів ПрАТ «Бершадський комбінат» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ (інформація Бершадської міської ради про проведення конкурсу з відбору виконання послуг з оцінки земельної ділянки)

Зідно розпорядження №135/02-13 від 02грудня 2016 року скликати чергову 13 сесію 7 скликання Бершадської міської ради

Бершадська міська рада доводить до відома інформацію Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»

Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 744 ЗМІНИ, що вносяться до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій