Новини

01.01.2019 року розпочався етап подання суб"єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних електронних декларацій за 2018 рік.

В актовій залі Бершадської міської ради 14 лютого 2019 року о 13 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

В зв’язку із набуттям чинності Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових”.

В актовій залі Бершадської міської ради 12 лютого 2019 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, фізкультури, спорту, роботи з молоддю, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства голова комісії Хлівний В.С.

В актовій залі Бершадської міської ради 13 лютого 2019 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 33 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 19 лютого 2019 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

На виконання Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", керуючись п.8 ст.59, ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення організації прийому і належного розгляду звернень громадян розпорядженням №40/02-12 від 30.12.2018 року затверджено графік особистого прийому громадян.

Згідно частини 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.

На виконання пунту 7 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", 12 січня 2019 року в приміщенні актової зали Бершадської РДЮСШС "Ровесник" відбудеться звіт міського голови перед територіальною громадою міста Бершадь.Початок о 10.00 год.

Останнім часом жодне свято не обходиться без феєрверка, будь то день народження, корпоратив чи весілля. І діти, і дорослі у святковому ажіотажі скуповують феєрверки, петарди та бенгальські вогні, не звертаючи уваги на якість виробів. Як результат – травми, пожежі та нещасні випадки, що відбуваються під час використання цих «іграшок».

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій