Новини

Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» провести пленарне засідання чергової 42 сесії Бершадської міської ради 7 скликання 20 грудня 2019 року о 14.00 годині у сесійній залі Бершадської міської ради

Виконавчий комітет Бершадської міської ради оголошує конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території міста Бершадь.

Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» провести пленарне засідання чергової 41 сесії Бершадської міської ради 7 скликання 29 листопада 2019 року о 14.00 годині у сесійній залі Бершадської міської ради

Як створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)? Як створити ОСББ? З чого почати? Що для цього зробити? – такі питання виникають у тих, хто вирішив створити ОСББ у своєму будинку. Що ж, спробуємо дати прості та зрозумілі відповіді на ці питання.

З 01.07.2015р. набрав чинності Закон України ”Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”. Даний Закон врегульовує на законодавчому рівні відносини у сфері управління багатоквартирними будинками, сприяє збереженню наявного житлового фонду та ефективному його управлінню та забезпечує громадян необхідною нормативно-правовою базою для ефективного управління багатоквартирним будинком власними силами (самостійно) і створює умови для залучення у сферу управління спільним майном багатоквартирного будинку суб’єктів господарювання – професійних управителів.

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до «Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 року №558, непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата.

Роз’яснювальна робота щодо виготовлення технічних документацій із землеустрою з метою реалізації в державному земельному кадастрі земельних ділянок, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчені відповідними державними актами або договорами оренди,відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру;

Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» провести пленарне засідання чергової 40 сесії Бершадської міської ради 7 скликання 5 листопада 2019 року о 14.00 годині у сесійній залі Бершадської міської ради

В актовій залі Бершадської міської ради 21 жовтня 2019 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

В актовій залі Бершадської міської ради 17 жовтня 2019 року о 13 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій