Новини

Звернення ГО "Спілка учасників АТО Бершадського району" Шановні бершадці! Переконаний, що більшість з Вас є високопорядочними і патріотично налаштованими людьми, які ніколи не стояли осторонь гострих проблем сьогодення, пов"язаних з військовими діями в нашій країні, і вже неодноразово допомагали нашим захисникам.

В актовій залі Бершадської міської ради 18 грудня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

В актовій залі Бершадської міської ради 13 грудня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

ДП "Бершадський лісгосп" наголошує у зв"язку із запровадженням з 1 січня 2019 року нових національних стандартів на деревину, гармонізованих з європейськими, та відповідною зміною номенклатури лісопродукції та цін споживачам, які виписали дров"яну та іншу деревину для опалення самовивозом, необхідно терміново, до 28 грудня 2018 року її отримати згідно з нарядом або звернутися до контори лісгоспу за поверненням коштів.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 32 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 20 грудня 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

В актовій залі Бершадської міської ради 5 грудня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

В актовій залі Бершадської міської ради 7 листопада 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

В актовій залі Бершадської міської ради 7 листопада 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 31 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 8 листопада 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

31 жовтня 2018 року в Бершадській міській раді відбудеться надання безоплатної правової допомоги з питань розяснення законодавства у сферах державної реєстрації.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій