Новини

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ (інформація Бершадської міської ради про проведення конкурсу з відбору виконання послуг з оцінки земельної ділянки)

Зідно розпорядження №135/02-13 від 02грудня 2016 року скликати чергову 13 сесію 7 скликання Бершадської міської ради

Бершадська міська рада доводить до відома інформацію Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»

Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 744 ЗМІНИ, що вносяться до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення

Бершадська міська рада оголошує про початок процедури висування кандидатур для затвердження кандидатами на присвоєння почесного звання "Почесний громадянин міста Бершадь".

Оформлення субсидій

Про результати використання коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015-2016 роках

Про результати використання коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015-2016 роках

До уваги жителів міста Бершадь винесено на обговорення погодження тарифів на теплопостачання

Про погодження тарифів на послуги теплопостачання ТОВ «ВІН-ТЕП» на території Бершадської міської ради

До уваги жителів міста Бершадь винесено на обговорення тарифи по обслуговуванню будинків, споруд та прибудинкових територій

Про затвердження тарифу по обслуговуванню будинків, споруд та прибудинкових територій для міста Бершадь КУП “Бершадь-Сервіс"

Розпочинається громадське обговорення щодо намірів Приватного акціонерного товариства «Бершадський комбінат» (адреса підприємства: 24400, Вінницька обл., м.Бершадь, вул.. Покровська,1) отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій