Новини

Згідно розпорядження №10/02-13 від 17.02.2017 року "Про скликання чергової 15 сесії 7 скликання Бершадської міської ради" скликати чергову 15 сесію 7 скликання Бершадської міської ради 27 лютого 2017 року о 10.00 у сесійній залі Бершадської міської ради.

Міністерство юстиції України додатково до листів – роз’яснень Міністерства юстиції України від 16 березня 2016 року № 2022/13,0,1/14-16 та від 02 серпня №26884/4576-0-4-16/19 стосовно отримання послуг електронного цифрового підпису для входу в систему подання та оприлюднення відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування , інформує про таке.

Аби вкотре нагадати про газову безпеку Бершадська міська рада наголошує на необхідності безпечного використання газу в побуті.

Бершадська міська рада, нагадує про необхідність отримання електронного цифрового підпису для заповнення електронної декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Бершадськка міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: Провідного спеціаліста з питань бухгалтерського обліку.

Функціонування Антирейдерського закону та робота Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації - все це масштабні зміни, які реально та ефективно працюють.

У січні 2016 року було створено Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Мета прийняття Антирейдерського закону - подолання рейдерства та збільшення кількості іноземних інвесторів, для яких Україна має стати конкурентоспроможним економічним партнером. Законом внесено зміни до Кримінального кодексу, Кодексу України про адміністративні правопорушення та Цивільного кодексу.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій