Новини

Діяльність депутата місцевої ради здійснюється у кількох напрямках: безпосередньо робота у раді, робота з виборцями, участь чи ініціювання різного роду акцій чи масових заходів.

30 листопада 2016 року в актовому залі Бершадської міської ради відбулися громадські слухання щодо намірів ПрАТ «Бершадський комбінат» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ (інформація Бершадської міської ради про проведення конкурсу з відбору виконання послуг з оцінки земельної ділянки)

Зідно розпорядження №135/02-13 від 02грудня 2016 року скликати чергову 13 сесію 7 скликання Бершадської міської ради

Бершадська міська рада доводить до відома інформацію Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»

Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 744 ЗМІНИ, що вносяться до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення

Бершадська міська рада оголошує про початок процедури висування кандидатур для затвердження кандидатами на присвоєння почесного звання "Почесний громадянин міста Бершадь".

Оформлення субсидій

Про результати використання коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015-2016 роках

Про результати використання коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015-2016 роках

До уваги жителів міста Бершадь винесено на обговорення погодження тарифів на теплопостачання

Про погодження тарифів на послуги теплопостачання ТОВ «ВІН-ТЕП» на території Бершадської міської ради

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій