Новини

ДО УВАГИ

23.02.2018

Протягом 2017 року на адресу державних органів влади та місцевого самоврядування масово надсилалися конверти, які містили невідому речовину білого кольору із повідомленням про ймовірне віднесення її до вищевказаних вірусів.

Комунальне унітарне підприємство «Бершадь-сервіс» було створено за рішенням чергової сесії міської ради у серпні 2016 року. КУП «Бершадь-сервіс» підпорядковується міській раді та фінансується з місцевого бюджету. Про зміни у роботі, успіхи та проблеми з якими довелося зустрітися підприємству в минулому році розповів директор Володимир Леонідович МЕНЮК.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 26 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 2 березня 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

В актовій залі Бершадської міської ради 15 лютого 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 25 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 16 лютого 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

В актовій залі Бершадської міської ради 7 лютого 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісія з питань будівництва, промисловості, транспорту, зв’язку та енергозабезпечення голова комісії Гоцуляк П.М.

В червні 2016 року було засновано Установу «Агенції регіонального розвитку Вінницької області» - недержавну неприбуткову організацію, що утворена з метою ефективної реалізації державної політики та діє на підставі законодавства України. Мета діяльності Агенції-сприяти регіональному розвитку Вінницької області за рахунок місцевих, інвестиційних та додаткових ресурсів, а також здійснення комплексу заходів, направлених на покращення іміджу області та розвиток бізнес-середовища.

З метою інформування громад-членів Асоціаційній України щодо відстоювання інтересів місцевого самоврядування в бюджетному процесі доводимо до Вашого відома інформацію щодо проведеної роботи в зазначеному напрямі.

До міської ради надійшла відповідь від Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Вінницької обласної ради №01-03-02/114 від 23.01.2018 року, щодо збереження функціонування Бершадського медичного коледжу.

ДО УВАГИ

29.01.2018

Партнер Асоціації малих міст України – Українська спілка промисловців та підприємців вивчає зацікавленість українського та канадського бізнесу у розвитку двосторонньої співпраці, визначаються товарні групи та позиції, що викликає пріоритетний інтерес в експорті/імпорті.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій