Новини

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 32 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 20 грудня 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

В актовій залі Бершадської міської ради 5 грудня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

В актовій залі Бершадської міської ради 7 листопада 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

В актовій залі Бершадської міської ради 7 листопада 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 31 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 8 листопада 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

31 жовтня 2018 року в Бершадській міській раді відбудеться надання безоплатної правової допомоги з питань розяснення законодавства у сферах державної реєстрації.

В актовій залі Бершадської міської ради 10 жовтня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 31 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 19 жовтня 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

З метою недопущення розповсюдження сказу у Вінницькій області будуть здійснюватись заходи з профілактики сказу та проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин.

В актовій залі Бершадської міської ради 27 вересня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій