Новини

В актовій залі Бершадської міської ради 15 травня 2019 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

25.05.2019 року о 10 год в приміщенні Бершадської дитячої музичної школи ім. Р. А. Скалецького відбудеться ІІ міський конкурс «Україна в моєму серці».

В квітні 2019 року в операторів скрапленого газу для побутових потреб населення області змінилися контактні телефони.

В актовій залі Бершадської міської ради 17 квітня 2019 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати чергову 35 сесію 7 скликання Бершадської міської ради 24 квітня 2019 року о 14.00 годині у сесійній залі Бершадської міської ради.

ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» інформує щодо порядку обміну інформацією між ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» (далі - Постачальник) та ПАТ «Вінницяобленерго» (далі - ОСР) та порядок формування і видачі рахунків на оплату використаної електричної енергії споживачам Вінницької області, що планується реалізувати в подальшому.

Інформування суб’єктів підприємницької діяльності про суть та види лізингу, його переваги для бізнесу, особливості лізингових умов для різного обладнання та техніки, можливості оптимізації та розвитку бізнесу за рахунок фінансування від лізингових компаній; ознайомлення підприємців з лізингом як надійною та адекватною формою фінансування довгострокових інвестицій, що забезпечує підтримку малому та середньому бізнесу.

В актовій залі Бершадської міської ради 3 квітня 2019 року о 13 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

В актовій залі Бершадської міської ради 21березня 2019 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, фізкультури, спорту, роботи з молоддю, соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства голова комісії Хлівний В.С.

В актовій залі Бершадської міської ради 20 березня 2019 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій