Новини

В актовій залі Бершадської міської ради 8 червня 2018 року о 14 год відбудеться спільне засідання постійних комісії Бершадської міської ради.

ДО УВАГИ

29.05.2018

З метою підвищення конкурентоспроможності підприємств області та налагодження партнерських відносин на регіональних та міжнародних ринках, доводимо до відома зацікавлених осіб та суб’єктів господарювання інформацію щодо виставково-ярмаркових заходів, що проводитимуться в Україні та Вінницькій області у ІІ півріччі 2018 року.

В актовій залі Бершадської міської ради 30 травня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

В актовій залі Бершадської міської ради 21 травня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища голова комісії Смерека В.І.

ДО УВАГИ

16.05.2018

Міська рада інформує про те, що в місті та районі продовжується робота спрямована на залучення сільськогосподарських товаровиробників до участі в урядових програмах державної підтримки аграрного сектору економіки. Програми спрямовані на часткову безповоротну компенсацію вартості придбання техніки, обладнання, генетичного та посадкового матеріалу, утримання молодняка в домогосподарствах та продуктивного поголів"я ВРХ в підприємствах.

ДО УВАГИ

16.05.2018

Бершадска міська рада повідомляє, що працівниками ТОВ " Облгазбезпека" проводиться обстеження та ремонт димових та вентиляційних каналів в будинках житлового сектору.

В актовій залі Бершадської міської ради 16 травня 2018 року о 14 год відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності голова комісії Москаленко В.О.

На підставі ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» чергова 28 сесія 7 скликання Бершадської міської ради відбудеться 23 травня 2018 року о 14.00 годині у залі засідань Бершадської міської ради.

ДО УВАГИ

10.05.2018

На черговій 27 сесії 7 скликання Бершадської міської ради, яка відбулася 29.03.2018 року було підтримано депутатський запит депутата Островерх В.Д. "Щодо звернення до генерального директора ПАТ "Вінницяобленерго" Поліщука А.Л. щодо збільшення потужностей трансформаторної підстанції, яка є джерелом живлення багатоквартирних житлових будинків у м.Бершадь, розташованих за адресою вулиця Героїв України".

ДО УВАГИ

07.05.2018

Для виконання покладених на Національну гвардію України функцій та завдань, військова частина 3008 Західного оперативно-територіального обєднання Національної гвардії України (м.Вінниця вул.Некрасова,72),проводить набір на військову службу за контрактом громадян України призового віку від 18 до 40 років, бажаючих реалізувати свій громадянський обов"язок щодо захисту Батьківщини.

Пошук по сайту
Архів відеотрансляцій