Logo

Новини

Одержувачі житлових субсидій та пільг отримають додаткову підтримку на придбання твердого палива

Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 07.11.2023 № 1173 “Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023 – 2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива“.

Звіт про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради за І квартал 2023 року

З метою забезпечення прав громадян на отримання якісних адміністративних послуг в Бершадській територіальній громаді функціонує відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради.

Чи потрібно ставити новий штамп в паспорті після перейменування вулиці?

Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україні активізували антиколоніальну практику: по всій країні демонтують пам'ятники на честь радянських чи російських діячів та пов'язаних з рф історичних подій, а також перейменовують вулиці й інші топографічні об'єкти. У зв’язку з цим в українців часто виникають питання: чи потрібно змінювати документи після перейменування вулиць? Відповідь коротка: ні, документи, що посвідчують особу, міняти не потрібно.

До уваги жителів громади!

З 01 липня 2022 року адміністраторам відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради відновлено доступ до порталу «Реєстр територіальних громад», робота якого була призупинена на початку повномасштабної війни, яку росія розпочала проти України у лютому 2022 року, держава з міркувань безпеки та захисту даних зупинила роботу реєстрів.

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»  інформує - Мінцифри поновили роботу щодо популяризації Гіду з державних послуг.

Через повномаштабне вторгнення країни-агресора публікація та розсилка новин про Гід з держпослуг була призупинена. Проте на сьогоднішній день Мінцифри відновило інформування за допомогою Гіда з державних послуг, який розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний за посиланням: https://guide.diia.gov.ua/ .

112 день нашої спільної боротьби  за вільну та незалежну Україну

У дні героїчної боротьби за нашу незалежність та мир на нашій землі команда Центру надання адміністративних послуг Бершадської міської ради максимально працює в напрямку надання якісних адміністративних послуг жителям нашої громади, а також наданні допомоги громадянам, які були змушенні покинути свої домівки через повномасштабне вторгнення рф.

На що звернути увагу, щоб отримати якісний ТЗР ( технічний засіб реабілітації)?

Після подачі пакету документів (заяви, паспорта, ідентифікаційного кода, ІПР, документу, що підтверджує інвалідність, або інших документів у разі належності до певної пільгової категорії громадян) до ЦНАП, або через електронний кабінет особи з інвалідністю та підтвердження права на забезпечення ТЗР:

Витяг з реєстру територіальної громади про зареєстроване місце проживання

До уваги жителів громади! На Порталі Дія презентована нова послуга – Витяг з реєстру територіальної громади про зареєстроване місце проживання (Додаток 13).

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ВИПЛАТ ДОПОМОГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

В зв’язку з великою кількістю звернень щодо виплат внутрішньо переміщеним особам відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради надає роз’яснення.

На соціальній платформі єДопомога  від 1 червня можна подати заявку  на грошову допомогу від міжнародних організацій

Хто може отримати грошову допомогу❓ Внутрішньо переміщені особи, які перебувають в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб; особи, які проживають/перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або таких, що знаходяться в зоні активних бойових дій України.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій