Logo

Новини

З 1 січня 2024 року змінився розмір адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання особи

Звертаємо увагу мешканців Бершадської територіальної громади, що з 01 січня 2024 року змінюється розмір адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання особи, відповідно до Закону України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні" .

«Пакунок малюка»: як отримати найнеобхідніше для новонародженого

Кожна сім’я, в якій народилася дитина, має право на отримання від держави одноразової допомоги у вигляді «пакунка малюка» (бебі бокса). Ціна закупівлі «пакунка малюка» для держави — 6778 грн.

Розпочався новий період приймання заяв для призначення житлової субсидії

Відділ « Центр надання адміністративних послуг» нагадує, що з 1 січня 2024 року розпочався новий період призначення житлової субсидії для домогосподарств на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, а також житлово-комунальних послуг.

Яким категоріям ВПО автоматично продовжать виплати ще на пів року?

З 1 грудня поточного року виплати ВПО продовжуватимуть деяким категоріям отримувачів на другий 6-місячний період без додаткового звернення. Це нововведення передбачено постановою КМУ від 21 листопада 2023 року № 1226.

Одержувачі житлових субсидій та пільг отримають додаткову підтримку на придбання твердого палива

Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 07.11.2023 № 1173 “Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023 – 2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива“.

Звіт про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради за І квартал 2023 року

З метою забезпечення прав громадян на отримання якісних адміністративних послуг в Бершадській територіальній громаді функціонує відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради.

Чи потрібно ставити новий штамп в паспорті після перейменування вулиці?

Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україні активізували антиколоніальну практику: по всій країні демонтують пам'ятники на честь радянських чи російських діячів та пов'язаних з рф історичних подій, а також перейменовують вулиці й інші топографічні об'єкти. У зв’язку з цим в українців часто виникають питання: чи потрібно змінювати документи після перейменування вулиць? Відповідь коротка: ні, документи, що посвідчують особу, міняти не потрібно.

До уваги жителів громади!

З 01 липня 2022 року адміністраторам відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради відновлено доступ до порталу «Реєстр територіальних громад», робота якого була призупинена на початку повномасштабної війни, яку росія розпочала проти України у лютому 2022 року, держава з міркувань безпеки та захисту даних зупинила роботу реєстрів.

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»  інформує - Мінцифри поновили роботу щодо популяризації Гіду з державних послуг.

Через повномаштабне вторгнення країни-агресора публікація та розсилка новин про Гід з держпослуг була призупинена. Проте на сьогоднішній день Мінцифри відновило інформування за допомогою Гіда з державних послуг, який розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний за посиланням: https://guide.diia.gov.ua/ .

112 день нашої спільної боротьби  за вільну та незалежну Україну

У дні героїчної боротьби за нашу незалежність та мир на нашій землі команда Центру надання адміністративних послуг Бершадської міської ради максимально працює в напрямку надання якісних адміністративних послуг жителям нашої громади, а також наданні допомоги громадянам, які були змушенні покинути свої домівки через повномасштабне вторгнення рф.

Пошук по сайту
Державні послуги