Центр надання адміністративних послуг Бершадської міської ради нагадує українцям які були вимушені евакуюватися з регіонів, де ведуться бойові дії до більш безпечніших місць України, та зупинились у Бершадській територіальній громаді, про те що вони можуть отримати статус ВПО та подати заявку на щомісячну виплату:

- онлайн в Дії та подати заявку на щомісячну виплату;

- у Центрі  надання адміністративних послуг Бершадської міської ради за адресою: м. Бершадь, вул. Миколаєнка, 21 (попередній запис за телефоном +380961833087)

- у відділах соціального захисту населення.

Статус ВПО можуть отримати користувачі в Дії як для себе, так і для своїх дітей. Виплати в розмірі 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Виплати нарахують на картку єПідтримка, і їх можна використати як завгодно: зняти готівку, переказати на іншу картку та купити будь-який товар.

Як отримати статус та допомогу для ВПО в Дії?

  • Оновіть застосунок та в розділі Послуги виберіть Отримати статус ВПО.
  • Вкажіть своє поточне місцеперебування та підтвердьте геолокацію (вона потрібна один раз, щоб скористатися послугою).
  • Якщо у вас є діти, можете отримати статус переселенця і для них — свідоцтва про народження підтягнуться в Дію або ж ви можете ввести їх вручну.
  • Далі, щоб отримувати фінансову допомогу, виберіть картку єПідтримка.
  • Вкажіть, яка допомога вам необхідна (потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці) та залиште контактні дані. Цю інформацію отримає Мінсоц. Щойно з’явиться можливість допомогти, з вами зв’яжуться представники соцзахисту.

Заява сформована! Перевірте її, підтвердьте достовірність даних та натисніть Надіслати.

Довідка ВПО з'явиться з вашими цифровими документами в Дії, очікуйте виплати на картку єПідтримка.

Усю інформацію про виплати, допомогу та отримання статусу внутрішньо переміщеної особи ми зібрали на сайті???? https://groshi.edopomoga.gov.ua/

Зверніть увагу що послуга в ДІЇ комплексна, подаються заявки на обидві послуги (тобто оформлення довідки + заявка на допомогу).

Якщо ВПО вже оформив довідку раніше в ЦНАП або у відділах соцзахисту, а заявку на допомогу- ні, то це і надалі треба робити в ЦНАП або у відділах соцзахисту, в Дії ВПО не зможуть подати заявку лише на допомогу.

Телефон для довідок: +380961833087

Тримаймося, єднаймося, підтримуємо одне одного!