Logo

ЦНАП

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ВИПЛАТ ДОПОМОГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ Новини

В зв’язку з великою кількістю звернень щодо виплат внутрішньо переміщеним особам відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради надає роз’яснення.

Витяг з реєстру територіальної громади про зареєстроване місце проживання Новини

До уваги жителів громади! На Порталі Дія презентована нова послуга – Витяг з реєстру територіальної громади про зареєстроване місце проживання (Додаток 13).

На що звернути увагу, щоб отримати якісний ТЗР ( технічний засіб реабілітації)? Новини

Після подачі пакету документів (заяви, паспорта, ідентифікаційного кода, ІПР, документу, що підтверджує інвалідність, або інших документів у разі належності до певної пільгової категорії громадян) до ЦНАП, або через електронний кабінет особи з інвалідністю та підтвердження права на забезпечення ТЗР:

112 день нашої спільної боротьби  за вільну та незалежну Україну Новини

У дні героїчної боротьби за нашу незалежність та мир на нашій землі команда Центру надання адміністративних послуг Бершадської міської ради максимально працює в напрямку надання якісних адміністративних послуг жителям нашої громади, а також наданні допомоги громадянам, які були змушенні покинути свої домівки через повномасштабне вторгнення рф.

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»  інформує - Мінцифри поновили роботу щодо популяризації Гіду з державних послуг. Новини

Через повномаштабне вторгнення країни-агресора публікація та розсилка новин про Гід з держпослуг була призупинена. Проте на сьогоднішній день Мінцифри відновило інформування за допомогою Гіда з державних послуг, який розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний за посиланням: https://guide.diia.gov.ua/ .

До уваги жителів громади! Новини

З 01 липня 2022 року адміністраторам відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради відновлено доступ до порталу «Реєстр територіальних громад», робота якого була призупинена на початку повномасштабної війни, яку росія розпочала проти України у лютому 2022 року, держава з міркувань безпеки та захисту даних зупинила роботу реєстрів.

Чи потрібно ставити новий штамп в паспорті після перейменування вулиці? Новини

Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україні активізували антиколоніальну практику: по всій країні демонтують пам'ятники на честь радянських чи російських діячів та пов'язаних з рф історичних подій, а також перейменовують вулиці й інші топографічні об'єкти. У зв’язку з цим в українців часто виникають питання: чи потрібно змінювати документи після перейменування вулиць? Відповідь коротка: ні, документи, що посвідчують особу, міняти не потрібно.

Звіт про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради за І квартал 2023 року Новини

З метою забезпечення прав громадян на отримання якісних адміністративних послуг в Бершадській територіальній громаді функціонує відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бершадської міської ради.

Одержувачі житлових субсидій та пільг отримають додаткову підтримку на придбання твердого палива Новини

Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 07.11.2023 № 1173 “Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023 – 2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива“.

Пошук по сайту
Державні послуги