Logo

ЦНАП

Яким категоріям ВПО автоматично продовжать виплати ще на пів року? Новини

З 1 грудня поточного року виплати ВПО продовжуватимуть деяким категоріям отримувачів на другий 6-місячний період без додаткового звернення. Це нововведення передбачено постановою КМУ від 21 листопада 2023 року № 1226.

Розпочався новий період приймання заяв для призначення житлової субсидії Новини

Відділ « Центр надання адміністративних послуг» нагадує, що з 1 січня 2024 року розпочався новий період призначення житлової субсидії для домогосподарств на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, а також житлово-комунальних послуг.

«Пакунок малюка»: як отримати найнеобхідніше для новонародженого Новини

Кожна сім’я, в якій народилася дитина, має право на отримання від держави одноразової допомоги у вигляді «пакунка малюка» (бебі бокса). Ціна закупівлі «пакунка малюка» для держави — 6778 грн.

З 1 січня 2024 року змінився розмір адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання особи Новини

Звертаємо увагу мешканців Бершадської територіальної громади, що з 01 січня 2024 року змінюється розмір адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання особи, відповідно до Закону України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні" .

Пошук по сайту
Державні послуги