Народився Андрущенко Володимир Семенович 23 травня 1976 року у Казахстані. Згодом, після загибелі батька сім’я переїхала жити у м. Бершадь. Володимир  навчався у Бершадській загальноосвітній школі №2, яку закінчив у 1983 році. Вступив до Вінницького технічного училища, яке закінчив з відзнакою.    

      Був призваний до лав Збройних Сил України на строкову службу, служив зв’язківцем.  Працював у Бершаді в магазині Де Люкс.

     Володимир був активним учасником подій Революції Гідності у  2014 році. У  2015 році  брав участь в антитерористичній операції на Сході України. Він безмежно любив Україну, був щирим патріотом та вірним громадянином України. Володимир мужньо захищав українську землю. Мав бойові відзнаки.  Ціною власного життя він виборював право нашої нації бути вільною.

     Старший солдат Андрущенко Володимир Семенович, загинув 27 листопада 2023 року поблизу н.п. Терни, Лиманського району, Донецької області, під час штурмових дій по відбиттю займаних противником позицій, отримавши поранення несумісне з життям.

   Церемонія прощання з загиблим Героєм відбулася 03 грудня  2023 року у м. Бершадь. Похований на міському цвинтарі.  

   Схиляємо  голови у глибокій скорботі, молитвою та добрим словом згадуємо загиблого Героя, який боровся за краще майбутнє України, за її волю й незалежність.

Щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Світлий спомин про звитяжного воїна назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів.