Logo

Про громаду

Народний музей історії села Баланівка Бершадщина туристична

За часів панування в Баланівці Героніма Собанського в селі було побудовано трьохповерхову сторожову оглядову вежу, яку по-польськи називали “дзигарня” (на даний час це пам’ятка архітектури місцевого значення XVII ст.)

Бершадський краєзнавчий музей Бершадщина туристична

Історична сторінка Бершадського краєзнавчого музею бере свій початок з 1919 року, коли Іполит Чеславович Зборовський, наш видатний земляк, заснував музей на Бершадщині, який плідно працював до 1924 року. Всі зібрані ним експонати були вивезені з міста і не збереглися.

Громадський музей історії села Устя Бершадщина туристична

Громадський музей історії села Устя нараховує понад 3000 експонатів, всі вони зібрані на території села і відображають культуру, побут та історію розвитку села з різних періодів. Окрасою музею є етнографічна колекція: килими, рушники, сорочки, народний одяг, гончарні вироби.

Відпочинок на березі річки Південний Буг Бершадщина туристична

Бершадщина - барвиста та приваблива місцина, тут приємно відпочити та насолодитися життям. Для бершадчан та гостей громади пропонуємо ознайомитися з цікавинками та перлинками наших краєвидів, які обов'язково потрібно побачити.

Пам’ятка природи в місті Бершаді Бершадщина туристична

На території нашого міського парку є ботанічна пам’ятка природи місцевого значення - красивий трьохсотрічний дуб-велетень, висотою близько 24-25 м. та діаметром стовбура 160-170 см. Дуб прикрашає територію міського парку культури і відпочинку міста Бершадь.

Кімната-музей талановитого композитора  Р.А.Скалецького в селі Михайлівці Бершадщина туристична

В селі Михайлівка, що на Бершадщині у школі уже понад 20 років діє кімната-музей талановитого композитора, створена з ініціативи педагогічного колективу ще у 1989 році. У музеї представлена вся творча спадщина співця Подільського краю – 881 експонат.

Музей під відкритим небом  «Луговацька січ» Бершадщина туристична

Багато туристичних родзинок є на теренах нашого краю, які тісно пов’язані з культурною спадщиною Бершадщиною.

Народний музей культури села та Галерея Прокопа Колісника у Поташні Бершадщина туристична

Будинок музею побудований наприкінці ХVІІІ ст. (близько 1776 року) у вишуканому класичному стилі Графинею Сіраковською з Польщі. До 1867 р. власником маєтку був польський граф Мушинський, а з 1867 – австрійський граф Шембек.

Синагога  в місті Бершаді Бершадщина туристична

Синагога в Бершаді, Вінницької області в Україні, глинобитна одноповехова споруда, побудована на початку XIX століття, розташована окремо в рядовій забудові єврейського кварталу Бершаді.

Спасо-Преображенський монастир УПЦ КП  селі Флорине Бершадщина туристична

За легендою Бершадський Спасо-Преображенський чоловічий монастир заснували в 1616 році два іноки (ченці), які втекли з Молдови від турецько- татарських переслідувань.

Пошук по сайту
Державні послуги