Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення Бершадської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Бершадської міської ради» (далі - проєкт регуляторного акта).

Розробник проєкту регуляторного акта – управління житлово-комунального господарства благоустрою, комунальної власності Бершадської міської ради.

Метою розробки та впровадження зазначеного регуляторного акта є - забезпечення благоустрою на території Бершадської міської територіальної громади, підтримання  чистоти та належного санітарного стану, встановлення єдиних правил благоустрою, утримання об’єктів і елементів благоустрою, регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою, створення сприятливих умов для життєдіяльності територіальної громади.

Повний текст проєкту регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Бершадської міської ради (https://radabershad.gov.ua в розділі регуляторна діяльність).

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта приймаються управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою,  комунальної власності Бершадської міської ради протягом одного місяця з дати його опублікування на паперових носіях за адресою: 24400, м. Бершадь, вул. Героїв України, 23 або в електронному вигляді на електронну пошту: viddilgkg@gmail.com з поміткою «Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта, розробником якого є управління житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності».