Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення Бершадської міської ради «Про Методику розрахунку плати за оренду майна, що належить до комунальної власності Бершадської міської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробник регуляторного акту: відділ юридичної та кадрової роботи Бершадської міської ради.

Проєктом рішення передбачається впорядкування правових та економічних відносин у сфері оренди майна комунальної власності, запровадження єдиного механізму справляння плати за оренду комунального майна Бершадської міської територіальної громади, підвищення ефективності використання такого майна шляхом надання в оренду.

Проєкт рішення «Про Методику розрахунку плати за оренду майна, що належить до комунальної власності Бершадської міської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Бершадської міської ради: http://radabershad.gov.ua/ в розділі «Документи» «Регуляторна діяльність».

Зауваження і пропозиції до проєкту рішення Бершадської міської ради «Про Методику розрахунку плати за оренду майна, що належить до комунальної власності Бершадської міської територіальної громади»  приймаються в письмовому або електронному вигляді протягом одного календарного місяця з дня його опублікування на адресу Бершадської міської ради: вул. Героїв України, 23, м. Бершадь, Гайсинський район, Вінницька область, 24400, yurvid@radabershad.gov.ua