Logo

Новини молодіжної ради

Участь в проекті з використання інструментів електронної демократії

Запрошуємо взяти участь в опитуванні, досліджувати та розв’язувати проблеми розвитку молодіжної політики!

Майстер-клас з надання домедичної допомоги

Молодіжна рада при Бершадській міській раді організувала навчання з надання домедичної допомоги в рамках ініціативи «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України» та проекту «Креативне сховище».

Навчання з мінної безпеки

В рамках ініціативи «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України» та проекту «Креативне сховище» Молодіжною радою при Бершадській міській раді проведено навчання з мінної безпеки.

Молодіжна рада організовує активності для дітей!

В рамках ініціативи «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України» та проекту «Креативне сховище» Молодіжна рада при Бершадській міській раді організовує активності з учнями Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 імені Анатолія Матвієнка та креативно облаштовує укриття!

Молодіжна рада - переможець ініціативи «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України» з проектом «Креативне сховище»

Друзі, у нас знову приємні новини! Молодіжна рада при Бершадській міській раді стала переможцем ініціативи «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України» з проектом «Креативне сховище». Основна ідея проекту - створити в укритті креативну зону для дітей. Вже завершуємо реалізацію нашого задуму в укритті ДЮСШ «Ровесник».

Тренінг «Молодь: реалії та перспективи»

З молоддю Бершадщини проведено тренінг «Молодь: реалії та перспективи» Чому молоді так важливо впливати на життя в громаді, доносити свою громадську позицію до органів місцевого самоврядування? Чому так важливо мати активну життєву позицію та як діяти, щоб тебе все ж там почули? Про це ми говорили разом із командою КМРУ на тренінгу «Використання інструментів електронної демократії - петиції»

Проект "Цікаві місця громади"

Агов, друзі, сьогодні відзначаємо Всесвітній день туризму! А ви відвідали найцікавіші місця нашої громади? Якщо ні — вперед за враженнями! Ми вам в цьому допоможемо!

"Розумне кіно"

Дивись та дискутуй! Молодіжна рада та СД Платформа Бершадь запрошує друзів на Розумне кіно: «Заборонений» — український художній повнометражний фільм, який на широкому тлі боротьби українських дисидентів кінця 1960-х — початку 1980-х років розповідає про життя і загадкову смерть відомого поета-шістдесятника, правозахисника, Героя України — Василя Стуса.

Онлайн-нарада з питань функціонування та діяльності молодіжних рад у територіальних громадах області

09 вересня 2022 року відбулася онлайн-нарада з питань функціонування та діяльності молодіжних рад у територіальних громадах області за участю керівників окремих структурних підрозділів обласної військової адміністрації, а саме Миколи Кобисі - радника голови Вінницької ОДА з питань молодіжної політики та Ірини Коцюбівської, заступника директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації — начальника управління молодіжної політики.

«Жива бібліотека»

Молодіжна рада та СД Платформа Бершадь спільно провели захід «Жива бібліотека»! Тема зустрічі: "Як розвивати мале та середнє підприємництво в умовах війни?"

Пошук по сайту
Державні послуги