Новини

Комунальна установа «Центр соціальних  служб  Бершадської  міської ради» розпочав свою роботу

08.02.2021 року директор комунальної установи «Центр соціальних служб Бершадської міської ради» Крук Л.М. зустрілася з новопризначеними старостами Бершадської громади та поінформувала присутніх про створення відповідно до Рішення 2 сесії Бершадської міської ради 8 скликання від 22.12.2020 року № 47 комунальної установи «Центр соціальних служб Бершадської міської ради».

При використанні «зонних» лічильників та оптимізації профілю споживання електроенергії розмір платежу суттєво знизиться

Урядовим рішенням передбачено збереження коефіцієнтів дво– та тризонного обліку електричної енергії, щоб споживачі мали можливість самі оптимізувати та зменшити витрати.

Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад

Оприлюднено РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 19 від 4 лютого 2021 р. Про оголошення з 8 лютого 2021 року конкурсу на заміщення вакантних посад Бершадської міської ради, Вимоги до претендентів та Перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень працівників

З державного бюджету передбачено 1,4 млрд грн на компенсацію для населення витрат на електроопалення

Уряд вжив заходів для захисту населення від зростання цін на енергоносії в умовах карантину та осінньо-зимового періоду. Встановлено фіксовану ціну на електроенергію та обмежено граничну ціну на газ для побутових споживачів.

У 2021 році на субсидії в Україні виділено 36,6 млрд грн

Загалом на субсидії цього року виділено 36,6 млрд грн. Цієї суми вистачить для оплати всіх пільг і субсидій, які будуть необхідні людям. Усі зобов’язання держави по пільгах і субсидіях перед людьми обов’язково будуть виконані й Уряд продовжить роботу над встановленням в Україні справедливих тарифів для всіх людей.

Відбулося пленарне засідання 3 сесії Бершадської міської ради

28 січня 2021 року в залі засідань РДЮСШ «Ровесник» під головуванням голови Бершадської територіальної громади Віталія Драгана відбулося пленарне засідання 3 сесії Бершадської міської ради. Всі питання, що внесені на пленарну частину засідання сесії, попередньо були розглянуті профільними комісіями Бершадської міської ради.Розпочавши засідання, голова територіальної громади Віталій Драган, коротко поінформував присутніх про міжсесійний період діяльності.

Четверта позачергова сесія Бершадської міської ради  відбудеться 5 лютого 2021 року

Згідно з Розпорядженням голови Бершадської ради "Про скликання 4 позачергової сесії Бершадської міської ради 8 скликання" від 2 лютого 2021 року №15, четверта позачергова сесія Бершадської міської ради відбудеться 5 лютого 2021 року

На часі у лісівників – зимова підгодівля диких тварин

Низька температура повітря та поява снігового покриву в лісах ускладнюють процес добування їжі для диких тварин. Ті рослини, що зазвичай складають раціон для звірів, знаходяться під шаром снігу. Лісівники Вінниччини допомагають лісовим мешканцям пережити сувору пору та проводять зимову підгодівлю. Це дозволяє звірам поновити сили і допомагає вижити, коли звична природна їжа важкодоступна.

Всеукраїнські вебінари для представників бізнесу

Мінекономіки спільно з Радою бізнес-омбудсмена заплановано проведення низки Всеукраїнських вебінарів для представників бізнесу з найбільш болючих питань, а самє: податкові і митні питання; дії правоохоронних органів, державних регуляторів та місцевих органів влади (графік додається).

Стартував проєкт «Електронні сервіси  для вступників»

Державне підприємство «Інфоресурс» за інформаційної підтримки Освіта.ua розпочинає публікацію серії відеороликів про електронні сервіси для цьогорічних вступників до закладів вищої освіти.

Пошук по сайту
Проєкти рішень для підготовки до сесій
Проекти рішень на чергову сесію
Архів відеотрансляцій