Logo

Новини

У бібліотеці відбувся показ лялькової вистави «Нам без книг ніяк не можна» Новини громади

У ляльковому театрі «Казкарик» », що діє у Комунальному закладі «Бершадська бібліотека» відбулася вистава «Нам без книг ніяк не можна». Щорічно 27 березня відзначається Міжнародний день театру. До цієї дати юні глядачі лялькового театру поринули у світ дивовижних пригод, куди їх запросила цікава казка

Актуально про субсидії Новини громади

При обчисленні житлової субсидії враховується середньомісячний сукупний дохід домогосподарства. Відповідно до пункту №4 Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», до сукупного доходу включається: заробітна плата; грошове забезпечення військовослужбовців; пенсія; стипендія, крім соціальної, яка надається дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа; соціальні виплати, у тому числі пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу; допомога по безробіттю, інші страхові виплати; грошові перекази, отримані із-за кордону; дивіденди від цінних паперів; інші доходи, а також кошти, отримані особою від оренди землі, продажу майна, тощо.

Нарада, стосовно благоустрою нашої територіальної громади Новини громади

Важливою складовою благоустрою є якісне обслуговування доріг, вулиць та тротуарів комунальної власності, своєчасне збирання залишків протиожеледних сумішей (піску, відсіву, соляних розчинів), якими посипаються дороги у зимовий період та залишаються на наших дорогах у вигляді бруду.

26 березня 2023 року Бершадська територіальна громада попрощалася з Героєм - Тупицею Дмитром Степановичем Новини громади

Опустившись на коліна та схиливши голови, жителі громади віддали шану та провели в останню путь Дмитра - від рідного будинку до місця постійного спочинку…

Церемонія прощання з загиблим Героєм - Самборським Петром Михайловичем Новини громади

25 березня 2023 року у Бершадській територіальній громаді відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм - Самборським Петром Михайловичем. До останнього подиху Петро був вірним присязі, в запеклих боях відстоював Україну, а 16 березня під час одного з таких боїв, загинув від ворожої кулі.

Відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм Новини громади

Сьогодні, 24 березня 2023 року у Бершадській територіальній громаді відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм - Ковалишиним Сергієм Івановичем.

Засідання постійних комісій міської ради Оголошення

Повідомляємо, що в період з 29 по 31 березня 2023 року відбудуться засідання постійних комісій міської ради щодо попереднього розгляду питань 33 чергової сесії Бершадської міської ради 8 скликання:

Проведено довідкову мозаїку «Вода - справжнє диво» Новини культури

22 березня бібліотекар відділу з обслуговування дітей Комунального закладу «Бершадська бібліотека» Олена Струтинська провела довідкову мозаїку «Вода - справжнє диво» для учнів 6-Б класу Бершадського ЗЗСО№3, присвячену Всесвітньому дню водних ресурсів.

Відбувся розважальний квест «У пошуках казкових скарбів» Новини культури

Бібліотекар Комунального закладу «Бершадська бібліотека» Світлана Єгорова для учнів 1 – А класу ЗЗСО №3 (класний керівник Галина Рудь) провела розважальний квест «У пошуках казкових скарбів».

Відбулася зустріч-спогад пам’яті Анатолія Матвієнка Новини культури

23 березня у КЗ «Бершадська бібліотека» у форматі засідання краєзнавчого об’єднання «Ріднокрай», відбулася зустріч-спогад, приурочена 70-й річниці з дня народження Анатолія Матвієнка. На зустріч завітали син Анатолія Матвієнка - Павло, родичі, друзі, однодумці, педагоги, бібліотекарі.

Пошук по сайту
Захисні споруди цивільного захисту Бершадської МТГ