Logo

Новини

Втрачене дитинство Новини культури

У відділі з обслуговування дітей комунального закладу «Бершадська бібліотека» оформлено виставку-інсталяцію «Втрачене дитинство» 4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Бібліотекарі відділу з обслуговування дітей Комунального закладу «Бершадська бібліотека» оформили виставку-інсталяцію «Втрачене дитинство».

Загинув уродженець с. Баланівка, підполковник - Сокиринський Ярослав Володимирович Новини громади

Сьогодні в громаду надійшла сумна звістка про загибель підполковника - Сокиринського Ярослава Володимировича 1994 р.н., який загинув 1 червня 2023 р. Прощання з Ярославом відбудеться 7 червня 2023 року о 10:00 год, у рідному домі за адресою: с. Баланівка, вул. Дяченка, буд. 10.

ВЕСНА -2023  У БІБЛІОТЕЦІ Новини культури

Комунальний заклад «Бершадська бібліотека» пропонує ознайомитись із основними напрямками роботи та соціокультурними бібліотечними заходами. ВЕСНА -2023 У БІБЛІОТЕЦІ це другий міні – звіт перед громадськістю, щодо нашої діяльності.

Увага усім жителям громади! Новини громади

Останнім часом стали поширені дзвінки із номером 0974457806 від невідомих осіб, які намагаються використовувати моє ім'я задля своїх шахрайських цілей. Зазначені особи ведуть розмову з метою купівлі нерухомості, але така інформація є абсолютно неправдивою

Увага! Впроваджується режим обмежень в дорожньому русі Новини громади

Впроваджується режим обмежень в дорожньому русі автомобільними дорогами загального користування області. Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами міської ради повідомляє, що Розпорядженням Голови обласної державної адміністрації

«Живої природи душа промовляє» Новини культури

В КЗ «Бершадська бібліотека» презентується еко-викладка літератури «Живої природи душа промовляє». На викладці представлені книги та матеріли про природу нашого краю, екологічні проблеми, те, що навіть найменша причетність кожного із нас до посадженого, виплеканого дерева є вагомою.

До уваги підприємців області, а також тих, хто тільки планує працювати в умовах війни Новини громади

Для вас у період з кінця травня по червень 2023 року на платформі ZOOM пройде 16 профільних майстер-класів, які охоплять низку тем: експорт, оформлення сертифікатів, що засвідчують форс-мажорні обставини, правозахист бізнесу в умовах війни, фіксація руйнувань та оцінка пошкодженого майна.

Грантовий конкурс для громад “SOMBRILLA” Новини громади

Основою проєкту є: підготовка малими та середніми громадами України, які не постраждали під час військових дій, місцевих енергетичних планів, та місцевих стратегій з екологічної безпеки та адаптації до змін клімату до 2030 року.

Сьогодні відбулася церемонія прощання з Героєм - Єфімовим Дмитром Олександровичем Новини громади

Сьогодні у Бершадській територіальної громаді відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм - Єфімовим Дмитром Олександровичем Дмитро назавжди залишиться у пам'яті тих, хто його знав, мужнім сином українського народу, відважним воїном, добрим і вірним другом, людиною з великим серцем.

День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України Новини громади

Важкий, омитий слізьми, день...був запроваджений для ушанування пам'яті діток, що загинули внаслідок російсько-української війни з 2014 року, рішенням Верховної Ради України від 1 червня 2021 року. Війна торкнулася життя кожного маленького українця - забрала дитинство

Пошук по сайту
Державні послуги