Новини

Рішенням комісії ТЕБ і НС  продовжено  карантинні обмеження до 1 травня 2021 року Новини громади

16 квітня 2021 року міським головою Віталієм Драганом проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі ТЕБ і НС).

Готуємось до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи Новини громади

16 квітня 2021 року під головуванням начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Бершадської міської ради Олега Клітинського відбулось засідання круглого столу з представниками громадських організацій «Союз.

Вітаємо юну бершадчанку Олександру Герасименко з перемогою у щорічному конкурсі від корпоративного фонду гурту «ТіК» Новини культури

Вітаємо юну талановиту бершадчанку – ОЛЕКСАНДРУ ГЕРАСИМЕНКО з перемогою у щорічному стипендійному конкурсі від корпоративного фонду гурту «ТіК» та Громадського об’єднання «Подільська громада»!

Новини культури

29-30 березня в м. Києві відбувся XХX Міжнародний онлайн фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «КВІТУЧА УКРАЇНА».

Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «GRANDFEST» Новини культури

За підтримки Управління культури Київської обласної державної адміністрації та Громадської організації «Грандфест», з 22.03.2021 по 30.03.2021 був проведений Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «GRANDFEST».

14 нових випадків захворювання на COVID-19 Новини громади

Відділ соціального захисту та охорони здоров'я населення Бершадської міської ради повідомляє, що станом на 9.00 годину 16 квітня 2021 року КНП «Бершадський ЦПМСД» зареєстровано за добу 14 нових випадків захворювання на COVID-19, з підозрою на COVID-19 – 64 особи.

Рада очікувано скасувала обов'язковість шкільних іспитів Новини освіти

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт щодо окремих питань завершення навчального року, який передбачає звільнення випускників повної середньої освіти від обов'язкового проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

За високі результати ЗНО призначатимуть стипендії Новини освіти

Найкращим школярам, які отримуватимуть високі результати на ЗНО, а також переможцям всеукраїнських і міжнародних учнівських олімпіад, призначатимуть державні стипендії.

Робочий візит голови Гайсинської РДА Людмили Головашич Новини громади

В рамках робочого візиту 15 квітня 2021 року голова Гайсинської районної державної адміністрації Людмила Головашич разом з заступниками Сергієм Несвятим та Дмитром Альчуком, відвідали Бершадську міську територіальну громаду.

Забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням Новини громади

Забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням – один із напрямів роботи Бершадського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області.