08.02.2021 року директор комунальної  установи «Центр соціальних  служб  Бершадської  міської ради» Крук Л.М. зустрілася з новопризначеними  старостами  Бершадської громади та поінформувала присутніх про створення

 відповідно до Рішення 2  сесії Бершадської міської ради 8 скликання від 22.12.2020 року № 47 комунальної установи «Центр соціальних служб Бершадської міської ради».

     Комунальна установа «Центр соціальних служб Бершадської міської ради»- заклад , який проводить соціальну роботу  із сім’ями, дітьми та молоддю, які належать до вразливих груп населення та перебувають у складних життєвих обставинах, і надає їм соціальні послуги.

      В комунальній установі «Центр соціальних служб Бершадської міської ради» фактично працюють 13 працівників, із них  9 фахівців із соціальної роботи, які  надають соціальні послуги  відповідно до зони обслуговування.

Фахівці  із соціальної роботи  надають послуги згідно державних стандартів наступним категоріям отримувачів послуг:

- особам , які постраждали від торгівлі людьми;

- одиноким матерям;                                           

- постраждалим  від збройних конфліктів та тимчасової окупації (внутрішньо переміщеним сім’ям/особам , сім’ям учасників АТО);

- сім’ям, в яких є ризик соціального сирітства;

-  сім’ям, члени яких перебувають/перебували у конфлікті із законом;

- сім’ям, де один чи кілька членів сім’ї мають інвалідність;

- сім’ям опікунів/піклувальників;

- прийомній сім’ї/дитячому будинку сімейного типу;

- особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- сім’ям, яким призначена державна  допомога при народжені дитини;

- багатодітним сім’ям, яким призначено соціальну допомогу;

- сім’ям в складних життєвих обставинах

- іншим категоріям.

Також проводять соціально-профілактичну та інформаційно-просвітницьку  роботу з молоддю та сім’ями, спрямовану на підвищення рівня поінформованості членів громади щодо запобігання насильству, протидії торгівлі людьми, формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створення патронатних сімей,      шляхом поширення соціальної реклами, проведення бесід, консультацій, інформувань.

На завершення зустрічі Крук Л.М. висловила  сподівання   на розуміння важливості роботи центру  і всебічну підтримку, допомогу та тісну співпрацю міської ради,  виконкому Бершадської міської ради та старостів з установою  та фахівцями із соціальної роботи.

 

Директор                                                                                Крук Л.М.