Logo

Новини громади

У бібліотеці відбувся показ лялькової вистави «Нам без книг ніяк не можна»

У ляльковому театрі «Казкарик» », що діє у Комунальному закладі «Бершадська бібліотека» відбулася вистава «Нам без книг ніяк не можна». Щорічно 27 березня відзначається Міжнародний день театру. До цієї дати юні глядачі лялькового театру поринули у світ дивовижних пригод, куди їх запросила цікава казка

Актуально про субсидії

При обчисленні житлової субсидії враховується середньомісячний сукупний дохід домогосподарства. Відповідно до пункту №4 Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», до сукупного доходу включається: заробітна плата; грошове забезпечення військовослужбовців; пенсія; стипендія, крім соціальної, яка надається дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа; соціальні виплати, у тому числі пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу; допомога по безробіттю, інші страхові виплати; грошові перекази, отримані із-за кордону; дивіденди від цінних паперів; інші доходи, а також кошти, отримані особою від оренди землі, продажу майна, тощо.

Нарада, стосовно благоустрою нашої територіальної громади

Важливою складовою благоустрою є якісне обслуговування доріг, вулиць та тротуарів комунальної власності, своєчасне збирання залишків протиожеледних сумішей (піску, відсіву, соляних розчинів), якими посипаються дороги у зимовий період та залишаються на наших дорогах у вигляді бруду.

26 березня 2023 року Бершадська територіальна громада попрощалася з Героєм - Тупицею Дмитром Степановичем

Опустившись на коліна та схиливши голови, жителі громади віддали шану та провели в останню путь Дмитра - від рідного будинку до місця постійного спочинку…

Церемонія прощання з загиблим Героєм - Самборським Петром Михайловичем

25 березня 2023 року у Бершадській територіальній громаді відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм - Самборським Петром Михайловичем. До останнього подиху Петро був вірним присязі, в запеклих боях відстоював Україну, а 16 березня під час одного з таких боїв, загинув від ворожої кулі.

Відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм

Сьогодні, 24 березня 2023 року у Бершадській територіальній громаді відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм - Ковалишиним Сергієм Івановичем.

Успішне завершення гуманітарної місії міжнародної організації HANDICAP INTERNATIONAL FEDERATION

17.03.23 на зустрічі із заступником голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентином Русначенком представники міжнародної організації HANDICAP INTERNATIONAL FEDERATION (НІ) офіційно повідомили про успішне завершення проекту з надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним та постійним жителям нашої територіальної громади.

Прощання із нашим Героєм Макаровим Сергієм Михайловичем

23 березня 2023 року, Бершадська громада попрощалась із Героєм - Макаровим Сергієм Михайловичем, який загинув захищаючи нашу країну.???? Наш Герой, після отримання бойових травм до останнього боровся за життя, але на превеликий жаль його серце зупинилося 21 березня 2023 року.

Вітання з днем народження!

Бершадська міська рада та виконавчий комітет щиро вітають з днем народження депутата Бершадської міської ради – Оніщука Миколу Івановича!

Павло Олексюк стояв до останнього подиху за свою рідну землю

23 березня минає рік від дня загибелі Олексюка Павла Олеговича. Йому було лише 22. Павло був хоробрим юнаком, прекрасним сином, вірним та щирим другом, справжнім патріотом і захисником своєї Батьківщини.

Пошук по сайту
Захисні споруди цивільного захисту Бершадської МТГ