Новини громади

Привітання з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру

Привітання Бершадського міського голови Віталія Драгана з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру

Відбулося засідання представників багатоквартирних будинків

04 березня 2021 року у залі засідань комунальної установи ДЮСШ «Ровесник» заступником міського голови Олександром Нечитайлом, за участю депутата Бершадської міської ради Євгена Жабка, було проведено засідання представників багатоквартирних будинків міста Бершаді.

В ЦНАПі жителі громади зможуть отримати послугу щодо вклеювання до паспорта

В Центрі надання адміністративних послуг жителі громади зможуть отримати послугу щодо вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку.

2 жінки Бершадщини отримали почесне звання «Мати – героїня»

04 березня 2021 року за участю Бершадського міського голови Віталія Драгана відбулося вручення нагрудних знаків та посвідчень жінкам, які отримали почесне звання «Мати – героїня».

Реєстрація бізнесу та нерухомості в ЦНАП

Зареєструвати бізнес та нерухомість жителі Бершадської територіальної громади зможуть в Центрі надання адміністративних послуг Бершадської міської ради що знаходиться за адресою: м. Бершадь вул. Миколаєнка, 21.

Шановні жителі громади, керівники закладів громадського харчування та ФОПи!

Сьогодні Вінницька область входить в трійку регіонів, де зафіксовано найвищій рівень захворюваності населення. Серед хворих переважають люди активного працездатного віку: від 30 до 65 років, частка яких складає 65,0%.

На захисті прав дитини

Кожна дитина має право на повноцінну сім’ю. Серед шляхів вирішення цього питання є усиновлення одним із подружжя дитини другого з подружжя. Усиновлення – прийняття дитини на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду.

Вшанування пам’яті Кобзаря

З нагоди знаменної події в народному музеї історії села Баланівки розгорнуто виставку «Шевченківські пам’ятні дні».

Протягом останньої доби не зареєстровано нових випадків захворювання на COVID-19

Станом на 9.00 годину 4 березня 2021 року в Бершадській територіальній громаді протягом останньої доби не зареєстровано нових випадків захворювання на COVID-19.

Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад

Оприлюднено РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 126-К від 03 березня 2021 р. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад Бершадської міської ради, Вимоги до претендентів та Перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень працівників