Сьогодні вшановуємо 9-ту річницю загибелі Дремлюха Вячеслава Анатолійовича, який загинув 29 серпня 2014 року, коли разом із добровольчими батальйонами та військовими колонами покидав місце кривавої битви, під час виходу з Іловайського котла «зеленим коридором». Іловайська трагедія забрала життя молодого хлопця, який виріс у звичайній бершадській родині, любив життя, мріяв, планував та будував плани на багато років.
 
Друзі та рідні запам’ятали Вячеслава добрим і веселим хлопцем, завжди усміхнений, наполегливий, емоційний, активний учасник шкільних заходів та спортивних секцій. Девізом його життя були слова «Все буде добре».
 
Також в цей день минає перша річниця загибелі Захисника України - Мацілецького Михайла Дмитрович.
29 серпня 2022 року наш земляк під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Степова Долина, Миколаївського району, Миколаївської області поклав життя за незалежність України.
 
Пам’ять про Михайла живе і житиме вічно в його героїчних вчинках, бо він був справжнім Героєм, що віддав своє життя заради нашої свободи та безпеки. Нехай його душа знайде спокій, а його подвиг завжди буде прикладом мужності та відданості для нас усіх.
 
Ці нелегкі дати нагадують нам про вартість миру та свободи, а також про важливість збереження спадщини наших Героїв для наступних поколінь.
Царство небесне та вічна слава Героям!