29 серпня 2023 року відбулися шістдесят сьоме чергове та шістдесят восьме позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

 На засіданні було розглянуто ряд питань, основними з яких були:

  •  Схвалення клопотання щодо присвоєння звання "Герой України".

Важливим моментом на засіданні виконкому було розглядання клопотання щодо присвоєння звання "Герой України". Ця висока нагорода призначається особам, які внесли незамінний внесок у розвиток країни та підвищення її авторитету на міжнародному рівні.

  • Звіт директора КП "Бершадьводоканал" про роботу за 2021-2022 роки.

Директор Комунального підприємства "Бершадьводоканал" представив детальний звіт про роботу підприємства за останні два роки. Були розглянуті досягнуті результати, виклики та завдання, які стоять перед підприємством на майбутнє.

  • Продовження терміну цілодобового перебування дитини, позбавленої батьківського піклування, у закладі охорони здоров’я.

Засідання також розглянуло питання про продовження терміну цілодобового перебування дитини, яка позбавлена батьківського піклування, у закладі охорони здоров’я. Враховуючи специфіку ситуації та необхідність забезпечити належний догляд та виховання для цих дітей, виконком міської ради ухвалив рішення про продовження терміну їх перебування у відповідних установах.

 

У ході засідання з усіх питань затверджено та прийнято відповідні рішення, з якими можна ознайомитись на офіційному веб-сайті.