Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), що впроваджується компанією Chemonics International, продовжує приймати грантові заявки на реалізацію заходів з підтримки участі українських підприємств у міжнародних торговельно-інвестиційних заходах та місіях у форматі В2В.

 Торговельно-інвестиційні заходи та місії В2В включають виставки, ярмарки, торговельні місії, конференції, конгреси та інші заходи з налагодження ділових зв’язків В2В, які відбуваються за кордоном, а також місії покупців, партнерів та/або інвесторів в Україну для проведення зустрічей та налагодження ділових контактів В2В.

 Програма USAID КЕУ планує виділити до 2 000 000 доларів США шляхом надання до 30 грантів, сума яких може становити від 35 000 до 90 000 доларів США, залежно від обсягу діяльності та остаточної угоди з USAID КЕУ. Очікується, що тривалість кожного гранту в рамках цього конкурсу становитиме до десяти місяців. Тип гранту буде визначено під час переговорного процесу залежно від запланованих заходів, а також спроможності та досвіду грантоотримувача.

Повний опис цього конкурсу та всі супровідні документи доступні за посиланням -  https://cutt.ly/wwgS7ql0 .

 Кінцевий термін подачі грантових заявок – 15 вересня 2023 року для торгово-інвестиційних заходів, що відбудуться з 15 лютого 2024 року по 15 серпня 2024 року.

 Для пошуку торгово-інвестиційних заходів пропонуємо скористатися наступними інформаційними ресурсами: 

https://www.eventseye.com/

https://expotobi.com/

https://exposale.net/uk

https://www.tradefairdates.com/

https://www.cantonfair.net