22 вересня  мав можливість взяти участь в обласному форумі, який проводився з метою продовження реалізіції реформи системи шкільного харчування.
 
На форумі обговорили Стратегію реформування системи шкільного харчування на період 2023-2027 рр.
 
 
Вона включає:
- оновлення матеріально-технічної бази харчоблоків закладів освіти;
- індивідуальне визначення найбільш ефективного для кожного закладу способу організації харчування (самостійно, кейтеринг чи аутсорсинг);
- визначення моделі організації харчування (базова, опорна, фабрика-кухня);
- навчання та мотивація кухарів.
 
Начальник відділу освіти та спорту Оксана Тартачна виступила перед присутніми на тему: «Організація харчування дітей та дотримання санітарно-гігієнічних вимог у закладах освіти Бершадської міської ради ».
 
Вона зазначила: «Оновлення харчоблоків, нові стандарти та меню, сучасні технологічні процеси, роль керівників закладів освіти в успішній реалізації реформи шкільного харчування, ефективний контроль і безпека – це ті завдання, які ставимо перед собою, адже добре розуміємо, що лише здорова дитина може бути успішною».
 
Відділом освіти та спорту Бершадської територіальної громади розроблено «Порядок організації харчування в закладах освіти громади», який визначає принципи планування та механізм організації харчування дітей за кошти місцевого бюджету.
 
У нашій громаді більше тисячі дітей харчуються безкоштовно. Також у нашій громаді реалізується Програма організації харчування, яка дає змогу безкоштовно харчувати близько тисячі дітей пільгових категорій.
 
Кожен виклик – шлях до нових ідей. Не розраховуємо на швидкі зміни та 100 відсотковий результат, але ми не боїмось змінюватись і знаємо - у нас все вийде!
 
Міський голова- Віталій Драган