Доброго дня шановні мешканці громади. Вуличний комітет «Молодіжний» з села Велика Киріївка розпочинає інформування про виконані роботи по створенню запланованої «Алеї пам’яті»вздовж вулиці Молодіжна по дорозі на кладовище та ділиться планами на майбутнє.
 
Гарний настрій людей значною мірою залежить від того, яким вони бачать своє рідне село чи вулицю. Саме тому, велике значення для нас, жителів вулиці Молодіжна, має благоустрій своєї дороги.
 
26 вересня 2023 року ми отримали невеличку перемогу, за яку боролись майже два роки, готували документи, створили Орган самоорганізації населення - вуличний комітет «Молодіжний», переконували владу про важливість їхньої справи в розширенні вулиці, по якій ідуть траурні процесії.
 
В цей важкий воєнний час, саме від людей, їх самоорганізації, залежить обсяг та якість проведених робіт. Про те щоб навести лад у власній державі, одного ентузіазму буде замало, адже чимало проблем із благоустрою можна осилити лише спільними зусиллями влади, меценатів та громадян.
 
Перший крок було зроблено комунальним підприємством Бершадської міської ради КУП «Берлан» по грейдеруванню нашої вулиці. Наші цілі залишилися б нездійсненними, якби до нас не приєднався Василь Якович Гондарук. Почувши про наші проблеми, без вагань вирішив допомогти, безкоштовно надавши свого грейдера, яким було вже зроблено чимало подібних добрих справ в нашій громаді. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і безсумнівно, відчутна підтримка для нашої громади.
 
Щира подяка Бершадській міській раді та КУП «Берлан» за наданий екскаватор, Василю Яковичу Гондаруку за грейдер, Сташко Володимиру Івановичу за паливо та виготовлення технічної документації, працівникам спецтехніки Задорожнюку Миколі та Матковському Юрію, та усім тим, хто не залишився байдужим до цієї доброї суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час та доклав власних зусиль для поліпшення стану проїзної частини вулиці.
 
Запрошуємо всіх односельчан, які вважають себе патріотами села, на суботники для завершення земляних робіт та вирівнювання землі для посіву газону. Також чекаємо пропозицій щодо варіантів вигляду «Алеї пам’яті» та її елементів благоустрою.
 
В той час, як наші односельчани щоденно мужньо виборюють мирні дні та тихі ночі для нас, саме зараз «на часі» робити наші села кращими, підтримувати чистоту, впорядковувати зони відпочинку, парки, прибережні смуги, що і буде нашим вкладом в перемогу України.
Життя продовжується. Слава патріотам України.
 
З повагою та надією про співпрацю - вуличний комітет "Молодіжний"