1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку.
 
Напередодні у приміщенні КЗ «Бершадський БК» відбувся тематичний захід, де поважних гостей вітали: заступник міського голови Валентин Русначенко, начальник відділу культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини Наталія Гаврилюк, голова ветеранів України Бершадської територіальної громади Іван Гладиборода та голова міської організації ветеранів праці Людмила Князева.
 
Також з цієї нагоди і в Університеті третього віку відбувся урочистий захід. Привітали слухачів начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Олег Клітинський, разом з директором Терцентру Олегом Революком.
 
Навіть у складний час воєнного сьогодення це гарна нагода сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам праці, пенсіонерам і всім літнім людям за доброту і мудрість. Сказати спасибі за те, що пронесли крізь своє життя невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними громадянами своєї держави.
 
Бажаємо міцного здоров'я, довголіття, побільше радості, добра та душевного спокою. Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди.