13 жовтня Бершадський міський голова Віталій Драган разом з головою Гайсинської районної військової адміністрації Людмилою Головашич, головою Гайсинської районної ради Віталієм Савчуком, заступником Валентином Русначенком, начальником відділу освіти та спорту Оксаною Тартачною були присутні на відкритті спортивного майданчику у селі Велика Киріївка, який відкрито на честь Гончарука Ігоря Андрійовича, що загинув на війні, захищаючи свободу та незалежність України.

Усі хто знав Ігоря запам’ятають його, як доброго юнака, щирого друга, хороброго воїна, прекрасного сина, а головне – патріота своєї країни. Таким він був, таким він є, таким він залишиться навіки.

В пам’ять про свого єдиного сина Ігоря батьки Андрій Григорович та Тамара Володимирівна здійснили його давню мрію, що є прикладом безмежної любові, людяності, жертовності та патріотизму. Адже Ігор любив тренувати молодших і завжди мріяв, щоб у його рідному селі був сучасний спортивний майданчик, де можна було б грати в різні спортивні ігри. Також було висаджено «Алею пам’яті» в честь загиблих героїв.

Дякуємо кожному, хто долучився до відкриття спортивного майданчика.

Дякуємо батькам за сина-Героя!

Ми втрачаємо кращих у війні...

Вічна пам’ять Героям!