З 13 по 19 листопада 2023 року в закладах освіти Бершадської громади пройшов національний Тиждень безпеки дорожнього руху.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб взяв на себе ініціативу, покликану популяризувати дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед молоді і надати школярам світловідбиваючі браслети, які стали не лише цікавим аксесуаром, але й ефективним засобом забезпечення їхньої безпеки.
 
В заклади освіти громади завітали депутати Бершадської міської ради, працівники відділу освіти та спорту, працівники організаційного та інформаційного відділу міської ради і представники поліції - подарували учням брелоки-флікери, які зможуть зробити дітей помітнішими на дорозі.
 
Брелоки-флікери – це світловідбиваючі елементи, які можна одягнути на руку, прикріпити на рюкзак чи верхній одяг, особливо актуальні в зимову пору року, коли темніє швидко, а діти повертаються додому.
 
У тісній співпраці з представниками поліції наголосили на правилах поводження на дорозі. Інспектори розповіли дітям про правила вуличного руху та відповідали на численні питання школярів.
 
Малеча щиро раділа яскравим браслетам та гостям.
 
Військовий стан навчив нас усіх думати про власну безпеку. Виклики, пов’язані з вимкненням світла, зосередили увагу на захисті, найперше на захисті дітей.
 
З поваго -  міський голова Віталій Драган!