Відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення Бершадської міської ради повідомляє, що за інформацією, яка надійшла від Благодійного фонду «Місто Добра», з 20 листопада 2023 року  за адресою: м.Чернівці, вул. Річна, 10 розпочне функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі надаватимуться безкоштовно.

Послугами реабілітаційного центру «Місто Добра»  зможуть скористатися діти з інвалідністю, а саме діти, які мають порушення рухових функцій і потребують цілодобового догляду, та яких виховує лише один з батьків (опікунів піклувальників), або діти, які мають складні діагнози та потребують паліативного піклування, і яких виховує один з батьків (опікунів піклувальників).

За необхідності БФ «Місто Добра» забезпечить транспортуванням дітей з інших областей України, проживання родини в центрі із забезпеченням всіх побутових потреб та допоможе вирішити інші супутні організаційні питання.

Існує можливість прийняття в центр матерів із хворою дитиною та іншими дітьми, якщо відсутній інший опікун, який може забезпечити догляд здоровим дітям.

Також БФ «Місто Добра» готовий надати психологічну, юридичну, просвітницьку або іншу допомогу батькам таких дітей.

Для уточнення інформації або для додаткових питань можете звертатись на електронну адресу cityofgoodnessua@gmail.com або за телефоном: +380992000103.