Запрошуємо підприємців та зацікавлених у розвитку власної справи мешканців Бершадської громади взяти участь в інформаційному семінарі «Доступні фінансові ресурси для розвитку чи започаткування власної справи».
 
Учасники зможуть отримати інформацію щодо можливостей залучення ресурсів для розвитку чи започаткування власної справи, термінів та особливостей участі в державних та міжнародних програмах з фінансової підтримки бізнесу, а також дізнатися про можливості подальшого навчання для розвитку підприємницького потенціалу та навичок бізнес-планування.
 
Для кого: захід розрахований на діючих підприємців (представники мікро, малого бізнесу усіх сфер діяльності, в т.ч фермерські господарства), а також бажаючих започаткувати власну справу та активних мешканців, які готові брати соціальну відповідальність за власний добробут, в т.ч ВПО, ветерани/ки) Бершадської громади.
Коли: 5 червня 2024 року, 10:00 - 13:00 год.  
 
Де: м. Бершадь, вул. Героїв України, буд. 23 адмінприміщення Бершадської міської ради.
Для участі необхідно ОБОВ’ЯЗКОВО зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/9kLDZbSguGfk9pYJ8
Реєстрація відкрита до 29 травня 2024 року.
 
Захід організовується Бершадською міською радою спільно з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області.
 
Довідково:
Одним з пріоритетів діяльності Агенції регіонального розвитку Вінницької області є розвиток мікро-, малого та середнього бізнесу. Команда Агенції надає консультації діючим і потенційним підприємцям, проводить інформаційно-освітні заходи з розвитку підприємницького потенціалу, надає експертну підтримку органам місцевої влади з розроблення програм підтримки бізнесу, розробляє та реалізує проєкти з розвитку бізнес-середовища, в т.ч, спільно із громадами.
 
У 2023 р. навчання з розвитку підприємницьких навичок пройшли понад 50 осіб. Понад 75% підприємців, що за підтримки Агенції взяли участь в конкурсах та програмах, стали переможцями та отримали фінансування для розвитку власного бізнесу. Загалом у 2023 р., за підтримки Агенції, діючі та майбутні підприємці в сумі залучили понад 1,7 млн грн на розвиток власної справи.