На Вінниччині з 15 червня по 31 жовтня 2024 заборонили проводити масові релігійні заходи за межами культових споруд. Згідно наказу № 333/ 11/нагд/УСіЗ від 22 травня 2024 року https://www.vin.gov.ua/oda/normatyvno-pravovi-dokumenty/931-nakazy-nachalnyka-oblasnoi-viiskovoi-administratsii-za-2024-rik/63011 . 

У наказі, зокрема, йдеться, що проведення в області масових публічних релігійних заходів за межами культових споруд заборонили через можливість "небезпеки скоєння на Вінниччині злочинів терористичного і диверсійного характеру та ракетних ударів по цивільних об’єктах Вінницької області, а також здійснення можливих провокацій, актів вандалізму, спрямованих на розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі та з метою збереження безпеки та спокою в регіоні, життя та здоров’я громадян".

Стежити за дотриманням громадянами тимчасової заборони будуть правоохоронці, представники районних військових адміністрацій, виконавчих комітетів сільських, селищних та міських рад спільно з територіальними підрозділами поліції.