Можливість для діючих та майбутніх підприємців Бершадської громади:
 
Хочете розвивати чи відкрити власну справу?
Не знаєте як і з чого почати?
Не знаєте як і звідки можна залучити ресурси на бізнес?
Потрібен якісний бізнес-план?
 
Потрібна допомога з питань ведення бізнесу чи щоб підготувати документи для участі в конкурсах та програмах?
Якщо хоч на одне питання відповідь «так», тоді вам до нас .  
 
Візьміть участь в безкоштовному інформаційному семінарі, де ми розкажемо про можливості залучення фінансових ресурсів для розвитку чи започаткування вашого бізнесу, а також про інші можливості навчання яке буде проводитися у 2024 році Агенцією регіонального розвитку Вінницької області спільно з Бершадською міською радою.
Для участі необхідно ОБОВ’ЯЗКОВО зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/9kLDZbSguGfk9pYJ8
Для кого: підприємці, активні та ініціативні мешканці Бершадської громади, які хочуть розвивати чи розпочати власну справу.
 
Коли: 5 червня 10:00 – 13:00 год
Де: м. Бершадь, вул. Героїв України, буд. 23 адмінприміщення Бершадської міської ради.
Поспішіть, реєстрація незабаром завершується 
 
Довідково:
Захід проводиться Агенцією регіонального розвитку Вінницької області спільно з Бершадською міською радою та Бершадським управлінням Гайсинської філії Вінницького обласного центру зайнятості.
Одним з пріоритетів діяльності Агенції регіонального розвитку Вінницької області є розвиток мікро-, малого та середнього бізнесу. Команда Агенції надає консультації діючим і потенційним підприємцям, проводить інформаційно-освітні заходи з розвитку підприємницького потенціалу, надає експертну підтримку органам місцевої влади з розроблення програм підтримки бізнесу, розробляє та реалізує проєкти з розвитку бізнес-середовища, в т.ч, спільно із громадами.
Лише у 2023 р. навчання з розвитку підприємницьких навичок пройшли понад 50 осіб. І75% підприємців, що за підтримки Агенції взяли участь в конкурсах та програмах, стали переможцями та отримали фінансування для розвитку власного бізнесу. Загалом у 2023 р., за підтримки Агенції, діючі та майбутні підприємці в сумі залучили понад  1,7 млн грн на розвиток власної справи.