До уваги платників податків (фізичних осіб) про перевірку стану розрахунків із бюджетом та наявності/відсутності податкового боргу!!!

 

Міською радою реалізована можливість для кожного платника податків (фізичних осіб) перевірити стан розрахунків із бюджетом та наявність/відсутність податкового боргу.

Для того, щоб провести перевірку, достатньо перейти за посиланням https://tinyurl.com/2ywg3qes або відсканувати мобільним пристроєм QR-код та у відповідному полі таблиці ввести свій індивідуальний номер платника податків.

Просимо прийняти активну участь по звірці розрахунків із бюджетом а також наявності/відсутності податкового боргу та сплаті його.

Наразі доступна інформація для звірки станом на 01.05.2024 року.

 

Детальніше про суму заборгованості, вид податку та підстави виникнення податкового боргу платник податків може дізнатись будь-яким зручним для себе способом:

  1. Скориставшись сервісом Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua/
  2. Звернувшись до фахівців Бершадської ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області за адресою: м. Бершадь, пров. Героїв України, 8 (колишній пров. Робітничий), тел. 2-10-06 (При собі обов’язково мати паспорт та ІНПП)
  3. Звернувшись до старости населеного пункту.

 

Дякуємо платникам податків за активну участь у розрахунках із бюджетом!!!