Сьогодні, 28 травня 2024 року, відбулось 90 чергове та 91 позачергове засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради.

До порядку денного 90 чергового засідання включено 19 питань, в тому числі Різне, а до порядку денного 91 позачергового засідання включено 8 питань, в тому числі Різне.

Важливими питаннями на засіданні було обговорення про затвердження календарного плану засідань виконавчого комітету Бершадської міської ради на друге півріччя 2024 року та про створення комісії з питань прийняття рішень про припинення, надання/відмову в наданні соціальних послуг особам/сімʼям Бершадської міської територіальної громади.

З числа соціальних питань члени виконкому підняли і затвердили питання про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про затвердження висновку щодо визначення місця проживання неповнолітньої дитини та про надання одноразової допомоги.

У ході розгляду порядку денного було затверджено висновок робочої групи з проведення відбору суб’єкта оціночної діяльності щодо виконання послуг з оцінки земельних ділянок, про зміну адреси та про присвоєння адреси обʼєкту будівництва в результаті поділу.

У ході засідання затверджено та прийнято рішення, з яким можна ознайомитись на офіційному сайті Бершадської міської ради після оприлюднення у відповідному розділі за посиланням: https://radabershad.gov.ua/vlada/vykonavchi-organy/decision-vykonkom.html