Сьогодні, 9 липня 2024 року, відбулось 95 позачергове засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради.

До порядку денного засідання виконавчого комітету включено 8 питань, більшість з яких стосувались забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в безпечному середовищі, надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочину щодо нерухомого майна на користь неповнолітньої дитини та не порушення прав дитини при вчиненні правочинів щодо нерухомого майна та розширення майнових прав та інтересів малолітньої дитини. Ці питання порядку денного засідань виконавчого комітету винесла на розгляд та обговорення начальник Служби у справах дітей - Валентина Лелюк. Вона зазначила, що забезпечення соціального захисту дітей, забезпечення їх безпеки з урахуванням потреб та дотримання гарантій щодо не порушення прав дитини при вчиненні правочинів щодо нерухомого майна, розширення майнових прав та інтересів малолітньої дитини є пріоритетними цілями і завданнями для прийняття рішень з цих питань.

Також в ході засідання заслухали звіт за 1 півріччя 2024 року поліцейських офіцерів громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області капітана поліції Михайла Ласовецького та Вячеслава Нагірняка, а також дільничих офіцерів поліції відділу поліції №1 Гайсинського РУП ГУНП  у Вінницькій області капітана поліції Руслана Магдаля та Руслана Орлика.

Правоохоронці вказали на стан криміногенної ситуації на території їх обслуговування, про вжиті превентивні заходи із запобігання кримінальним та адміністративним правопорушенням. Зокрема повідомили, що за звітний період ними було розкрито ряд злочинів, а саме такі, що були вчинені в сфері незаконного обігу наркотиків та злочини, які загрожували життю та здоров’ю громадян.

Також, офіцерами громади було складено адміністративні матеріали, з яких по пріоритетних напрямках роботи було виявлено ряд порушень. Було здійснено перевірку власників зброї, відвідано сімʼї СЖО, проведена профілактична робота щодо попередження нових фактів вчинення домашнього насильства. По завершенню правоохоронці зазначили, що лише у тісній взаємодії поліції та громади можливе створення безпечного суспільства, зниження кількості адміністративних та кримінальних правопорушень.

У ході засідань з усіх питань затверджено та прийнято рішення, з якими можна ознайомитись на офіційному сайті Бершадської міської ради після оприлюднення у відповідному розділі за посиланням: https://radabershad.gov.ua/vlada/vykonavchi-organy/decision-vykonkom.html