Учора на стадіоні «Колос» у Бершаді відбулося справжнє свято дитячого спорту — щорічний дитячий футбольний турнір, який уже став доброю традицією нашої громади.
Приємно було вітати юних футболістів із Бершаді, Брацлава, Тростянця, Теплика, Ладижина та Кирнасівки.
Цей турнір вкотре довів, що спорт є важливою складовою виховання молодого покоління. Саме на футбольному полі діти вчаться наполегливості, взаємоповазі, відповідальності та вмінню підтримувати одне одного.
Щиро дякую народному депутату України Миколі Кучеру, Благодійному фонду «МХП – Громаді», тренерам, організаторам, батькам та всім, хто долучився до проведення цього спортивного свята для наших дітей.
Особливо приємно відзначити успішний виступ господарів турніру — команди Бершадської дитячо-юнацької спортивної школи «Ровесник» під керівництвом тренера Миколи Струтинського. У напруженому фінальному матчі бершадські футболісти здобули переконливу перемогу над командою Брацлавського спортивного ліцею з рахунком 3:1 та стали переможцями турніру.
Підсумкові місця турніру:
1 місце — Бершадська ДЮСШ «Ровесник»
2 місце — Брацлавський спортивний ліцей
3 місце — Тростянецький селищний центр фізичної культури і спорту
4 місце — Теплицька спортивна школа
5 місце — ФК «Авангард» (Ладижин)
6 місце — команда села Кирнасівка
Вітаю переможців та всіх учасників змагань! Бажаю юним спортсменам нових досягнень, яскравих перемог, міцного здоров’я та незгасної віри у власні сили.
З повагою - міський голова Віталій Драган!




















