28 травня 2026 року мав приємну нагоду поспілкуватися з командою соціального проєкту VERBUM із Вінниці, яка завітала до нашої громади.
 
Під час інтерв’ю говорили про розвиток громади, важливість підтримки соціальних ініціатив, роль місцевого самоврядування у створенні можливостей для самореалізації людей та формування активного громадянського суспільства.
 
Приємно бачити, що сьогодні в Україні реалізовуються проєкти, які допомагають людям знаходити свій голос, розкривати власний потенціал і не боятися говорити про важливе.
 
Дякую команді VERBUM за цікаву розмову та бажаю успіхів у реалізації нових проєктів, які надихають людей діяти, розвиватися та змінювати світ навколо себе на краще.
 
З повагою - міський голова Віталій Драган!