У Вінницькій обласній військовій адміністрації рідним нашого земляка Лавренюка Олександра Віталійовича, було вручено орден «За мужність» III ступеня (посмертно).
Цією нагородою Президент України відзначив мужність, самовідданість, вірність військовій присязі та незламність воїна, який до останнього подиху боронив незалежність і територіальну цілісність нашої держави.
Олександр народився у селі Глинське. Навчався у П'ятківській школі, після закінчення якої здобував освіту в Тульчинському ветеринарному технікумі. У 2020 році був призваний на строкову службу, а вже через кілька місяців свідомо обрав шлях професійного військового, підписавши контракт із Національною гвардією України та ставши бійцем легендарного підрозділу «Ягуар», який нині входить до складу 1-го корпусу НГУ «Азов».
Від початку повномасштабного вторгнення Олександр перебував у найгарячіших точках бойових дій. Захищав Київщину, зокрема Бучу, а згодом виконував бойові завдання на Донеччині — у районах Слов’янська, Краматорська та Покровського напрямку.
Свій останній бій солдат Лавренюк Олександр Віталійович прийняв під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Володимирівка Покровського району Донецької області.
Його життя обірвалося, але подвиг житиме в пам’яті вдячних поколінь. Висока державна нагорода є символом визнання жертовності, мужності та безмежної любові до України.
Вічна пам'ять Олександру Лавренюку!
Міський голова - Віталій Драган!