Сьогодні ми схиляємо голови у скорботі та вшановуємо пам’ять дітей, чиї життя обірвала жорстока війна, розв’язана російською федерацією проти України.
Немає більшого болю, ніж втрата дитини. Кожне маленьке життя, яке не встигло здійснити свої мрії, сказати важливі слова, відчути щасливе майбутнє, — це непоправна втрата для всієї України.
Наш обов’язок — пам’ятати та робити все можливе, щоб українські діти жили під мирним небом у вільній і незалежній державі.
Вічна пам’ять маленьким українцям.
Міський голова - Віталій Драган!


