Logo

Новини громади

Відбувся захід з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Вже традиційно прихід літа асоціюється із дитячим днем. Це не просто веселе свято для самих дітей, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб вони росли здоровими та щасливими, вчилися та займалися улюбленими справами.

Вітання міського голови зі святом Останнього дзвоника

Сьогодні усі школи нашої громади святкують довгоочікуваний момент - останній дзвоник. Останній дзвоник - це свято, що викликає змішані почуття – радість і смуток одночасно. Але це завжди символ нових можливостей і початку майбутніх пригод. Навчальний 2022-2023 рік для всіх був важким.

Виконання бюджету Бершадської міської територіальної громади за січень-травень 2023 року

До загального фонду бюджету громади за 5 місяців 2023 року надійшло – 84025,5 тис.грн. податків і платежів, що становить 112,0% до плану на відповідний період. Порівняно із минулим 2022 роком надходження збільшились на 19593,0 тис.грн. або на 30,4% .

Робота комісії щодо комплексного визначення  ступеня індивідуальних потреб

З метою призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі особам із числа членів своєї сім’ї, 25 та 31 травня 2023 року уповноваженою комісією за місцем проживання отримувачів зазначених послуг здійснено комплексне визначення.

Міський голова привітав юних волонтерів, які допомагають ЗСУ

Мільйони українців щодня наближають перемогу України у війні, яку розв’язала росія. Серед них діти та підлітки, які були змушені подорослішати раніше. І хоча війна забирає у них безтурботне дитинство, вони все ж знаходять у собі сили на надзвичайні вчинки.

Велосипеди для соціальних робітників: сприяємо якісному наданню соціальних послуг!

Сьогодні, радий повідомити про особливу подію - вручення нових велосипедів нашим незамінним соціальним робітникам, які надають соціальну послугу з догляду вдома за особами похилого віку та особами з інвалідністю в Бершадській територіальній громаді.

Не залишайте дітей без нагляду – може трапитися лихо!

Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Вінницької області застерігає: Не залишайте дітей без нагляду – може трапитися лихо! У наш складний час, коли задля перемоги над російським ворогом працюють обоє батьків, гостро постає проблема – кому доглянути малечу.

Вітання міського голови з Днем захисту дітей

Дитяча посмішка і щасливі очі, мабуть, – найбільше багатство у світі, а свято Дня захисту дітей ще раз нагадує, що веселе і щасливе дитинство має бути у кожної дитини! Кожна дитина повинна мати дитинство – захищене і безпечне, в якому є місце для навчання, відпочинку, розваг, друзів та сім’ї.

Бершадська ДЮСШ "Ровесник"  запрошує на відкриті тренування та спортивні змагання

Бершадська ДЮСШ "Ровесник" в рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей запрошує на відкриті тренування та спортивні змагання

У Міжнародний день захисту дітей пройдуть святкові заходи для маленьких бершадчан

Традиційно 1 червня у світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Цьогоріч для маленьких бершадчан та гостей громади будуть працювати цікаві та веселі локації. Впродовж дня діти зможуть відвівати майстер-класи, взяти участь у конкурсах малюнків, долучитися до спортивних змагань тощо.

Пошук по сайту
Державні послуги