Новини громади

Благоустрій триває

13 квітня 2021 року, в рамках заходів з благоустрою населених пунктів, працівники Бершадської територіальної громади та не байдужі громадяни ліквідували стихійні сміттєзвалища.

17 нових випадків захворювання на COVID-19

Відділ соціального захисту та охорони здоров'я населення Бершадської міської ради повідомляє, що станом на 9.00 годину 14 квітня 2021 року КНП «Бершадський ЦПМСД» зареєстровано за добу 17 нових випадків захворювання на COVID-19, з підозрою на COVID-19 – 83 особи.

Як розпорядитися набутим за життя майном?

До Бершадського бюро правової допомоги неодноразово звертаються жителі Бершадської територіальної громади з питанням роз’яснити, як заповідачеві при житті краще розпорядитися своїм майном.

Третє засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради

13 квітня 2021 року о 10.00. год в залі засідань Бершадської міської ради під головуванням міського голови Віталія Драгана відбулося третє засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради.

Бершадська громада долучилася до глобального екологічного проекту «Озеленення планети»

10 квітня на всій планеті Земля була реалізована акція глобального екологічного проекту «Озеленення Планети», який має на меті об’єднати людей навколо питань екології і змінити екосвідомість людей у всьому світі.

Проведено нараду для фахівців із соціальної роботи

З метою організації надання соціальних послуг у Бершадській територіальній громаді вразливим категоріям осіб та сімей на базі комунальної установи «Центр соціальних служб Бершадської міської ради» було проведено нараду для фахівців із соціальної роботи щодо підведення підсумків роботи у І кварталі 2021 року.

Пробне ЗНО-2021

Зовнішнє незалежне оцінювання – це старт у доросле життя. Сьогочас підготував виклики як для вчителів, так і для здобувачів освіти. А це карантинні обмеження, спричинені коронавірусною інфекцією COVID-19, дистанційне навчання.

Засуджено особу, яка шахрайськими діями заволоділа державними коштами на утримання дітей

Бершадським районним судом засуджено жительку одного із сіл Гайсинського району Вінницької області.

Мінцифри готує запуск реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання онлайн

Уряд схвалив відповідну постанову, якою започатковує експериментальний проект з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання в електронній формі.

Бершадщина активно долучилася до загальнодержавної акції «Озеленення планети»

10 квітня проходила загальнодержавна акція «Озеленення планети», під час якої планувалося висадити 1 мільйон дерев у 100 країнах світу.