Logo

Новини громади

Як не стати жертвами шахрайства з використанням фішингу — рекомендації кіберполіції

Під час воєнного стану набули популярності схеми з використанням фішингових сайтів, які маскуються під ресурси для оформлення соціальних виплат від держави, фондів, міжнародних організацій. На фішинговий сайт може вказувати будь-яка відмінність у URL-адресі (зайві символи, невірне написання).

Гайсинське районне управління поліції інформує

З 22 по 28 травня поліцейські Гайсинського районного управління поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів опрацювали 419 звернень та повідомлень громадян про злочини та інші події. 28 подій з ознаками кримінальних правопорушень (6 крадіжок, 4 злочини у сфері обігу наркотичних засобів)

Сьогодні вшановуємо пам'ять нашого військового - Абросімова Сергія Миколайовича

Сьогодні вшановуємо пам'ять нашого військового - Абросімова Сергія Миколайовича, який віддав своє життя заради нашого миру і безпеки. Саме сьогодні минає рік з того болісного моменту, коли втратили одного з наших найсміливіших і найсильніших синів.

Розпочато відбір проєктів відновлення за фінансування Європейського інвестиційного банку

Оголошення про початок відбору проєктів, фінансування яких може здійснюватися за рахунок відповідної субвенції, в рамках фінансової угоди «надзвичайна кредитна програма для відновлення україни» між україною та єіб.

Скорочено перелік документів на отримання грошової допомоги для ВПО

Депутати Вінницької обласної Ради скоротили для внутрішньо переміщених осіб перелік документів на отримання грошової допомоги. 26 травня на 41 черговій сесії депутати Вінницької обласної Ради внесли зміни до Положення про Порядок використання коштів обласного бюджету.

Охорона праці  у малих фермерських господарствах

Організація виробничих процесів у малих фермерських господарствах суттєво відрізняється від організації виробництва у великих сільськогосподарських підприємствах та агрохолдингах. Це обумовлюється порівняно невеликими площами землі, що обробляються, та малою чисельністю працюючих.

USAID АГРО оголосила конкурс

USAID АГРО оголосила конкурс на надання послуг з комплексного дослідження стану просторового планування в громадах. Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) оголосила конкурс щодо надання послуг з комплексного дослідження стану просторового планування в громадах України.

Управління житлово-комунального господарства інформує

З 19 по 25 травня 2023 року комунальним унітарним підприємством «Берлан» Бершадської міської ради здійснено: Грейдерування доріг по вул. Берладинська, вул. Максима Кривоноса, вул. Свободи по м. Бершадь. Обкошування майданчиків, узбіччя доріг в м. Бершадь, с. Бирлівка, с. Михайлівка.

Знову чорна звістка прийшла до нашої громади

Трагічно обірвалося життя нашого земляка, жителя міста Бершаді - Дмитра Єфімова. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та військовослужбовцям.

90-річчя святкує жителька м. Бершадь - Пічкурова Феодосія Єфремівна!

З великим задоволенням та гордістю я вітаю її з цією неймовірною датою. Феодосія Єфремівна - приклад непохитної сили, волі та твердості духу. Протягом усього свого життя вона була прикладом працелюбності, відданості родині та глибокої любові до життя.

Пошук по сайту
Державні послуги