Новини громади

22 нових випадки захворювання на COVID-19

Відділ соціального захисту та охорони здоров'я населення Бершадської міської ради повідомляє, що станом на 9.00 годину 12 квітня 2021 року КНП «Бершадський ЦПМСД» зареєстровано 22 нових випадки захворювання на COVID-19, з підозрою на COVID-19 – 10 осіб.

Вітаємо з 60-річчям!

Бершадська міська рада та виконавчий комітет вітають з ювілеєм провідного спеціаліста відділу містобудування та архітектури, Запорожчука Анатолія Володимировича!

Вітаємо з ювілеєм!

Бершадська міська рада та виконавчий комітет вітають з ювілеєм секретаря міського голови, Кирилюк Галину Савелівну!

До уваги абітурієнтів!

10 квітня у більшості регіонів України відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року. До пункту тестування – Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 необхідно з'явитися до 10:50. Тестування розпочнеться близько 11:00.

Відбулося засідання 8 позачергової сесії 8 скликання  Бершадської міської ради

09 квітня 2021 року в залі засідань ДЮСШ «Ровесник» під головуванням міського голови Віталія Драгана відбулося засідання 8 позачергової сесії 8 скликання Бершадської міської ради.

Засідання постійної комісії Бершадської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету

Відбулося чергове засідання напередодні сесії засідання постійної комісії Бершадської міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету.

Розгляд звернень громадян - важливий і відповідальний аспект у роботі міської ради

Мешканці Бершадської міської територіальної громади піднімали питання працевлаштування, оформлення опікунства, благоустрою вулиці, надання матеріальної допомоги, призначення державних соціальних допомог, отримання дозволів на відкриття об’єктів торгівлі, сприяння у підключенні електропостачання житлового будинку.

До відома  одержувачів державних соціальних допомог!

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення нагадує мешканцям Бершадської міської територіальної громади, що подати документи на призначення державних допомог, пільг, субсидій та компенсацій можна за такими адресами.

Протидія торгівлі людьми

Термін „торгівля людьми” передбачає різні види та форми експлуатації людини, які наводяться як міжнародними нормативно-правовими документами, так і законодавством України.

Куди звертатися по допомогу в ситуації домашнього насильства?

Перелік установ та контактів куди звертатися по допомогу в ситуації домашнього насильства.