Logo

Новини громади

Церемонія прощання з Героєм - Яремко Михайлом Анатолійовичом!

27 вересня 2023 року, Бершадська територіальна громада попрощалась із Героєм - ЯРЕМКО Михайлом Анатолійовичом, який загинув захищаючи нашу країну від агресора.

"Алея пам’яті" в селі Велика Киріївка

Доброго дня шановні мешканці громади. Вуличний комітет «Молодіжний» з села Велика Киріївка розпочинає інформування про виконані роботи по створенню запланованої «Алеї пам’яті»вздовж вулиці Молодіжна по дорозі на кладовище та ділиться планами на майбутнє.

Заборона продажу алкоголю  на території Вінницької області

З 27 вересня 2023 року до закінчення воєнного стану на території Вінницької області ЗАБОРОНЕНО продаж алкогольних напоїв та речовин, виготовлених на спиртовій основі.

Оголошення для жителів Бершадської територіальної громади

До уваги мешканців сіл, а саме домогосподарств населення та дрібних фермерів, що займаються тваринництвом.

Звернення Віктора Пінчука - начальника ЖКГ, до жителів громади

Звернення Віктора Пінчука - начальника ЖКГ, до жителів громади. Наслідки неприйняття рішень сесії вже настали. Детальніше у відео.

21 вересня відбулось чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї

21 вересня під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентина Русначенка відбулось чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї.

22 вересня відбувся форум з обговорення шкільного харчування

22 вересня мав можливість взяти участь в обласному форумі, який проводився з метою продовження реалізіції реформи системи шкільного харчування.

"Мужність перемагає страх"

"Мужність перемагає страх" - інформаційна кампанія “Оновлюй дані у ТЦК” від Міноборони

Загинув житель с. Красносілка - Сметанський Олександр Анатолійович

Загинув ще один Герой, захисник та патріот своєї держави - Сметанський Олександр Анатолійович, житель с. Красносілка, який був відданий Військовій присязі та мужньо боронив нашу державу.

Знову сумна звістка в Бершадській територіальній громаді

Знову сумна звістка у громаді про загиблого Овчара Василя Дмитровича - жителя м. Бершадь, який вважався зниклим безвісти.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій