Logo

Новини громади

Відбулось 89 позачергове засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради

Сьогодні, 13 травня, відбулось 89 позачергове засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради. До порядку денного 89 позачергового засідання включено 6 питань, в тому числі Різне.Важливим питаннями на засіданні було обговорення про затвердження плану заходів з підготовки прогнозу бюджету..

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує !

Спостерігається масовий літ яблуневої плодожерки. За ніч на феромонну пастку уловлюється до 41 екз. метеликів. Наразі проходить відкладання метеликами яєць. З кінця першої декади травня можливе відродження личинок фітофага..

Сьогодні минає рік, як загинув наш захисник - Корній Віктор Миколайович

Душі та серця найрідніших і найближчих людей розриваються від передчасної втрати, адже Віктор був дуже доброю і чуйною людиною, спокійним, разважливим, скромним і завжди посміхався. Його щире серце і широка душа завжди були відкриті для тих кого він любив, ким дорожив і хто був по життю поряд з ним.

2-га річниця з дня загибелі Мартича Станіслава

Сьогодні, 11 травня 2024 року, минає 2 роки, як загинув житель села Велика Киріївка - Мартич Станіслав Федорович.

Церемонія прощання з АНДРУЩЕНКОМ Олександром Федоровичем.

10 травня 2024 року у Бершадській територіальній громаді відбулася церемонія прощання з АНДРУЩЕНКОМ Олександром Федоровичем. Знову наша громада втратила відважного захисника України. Олександр Федорович до останнього свого подиху мужньо виконував свій військовий обовʼязок..

Анкета для опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення Бершадської міської ради повідомляє, що Національна сервісна служба України проводить онлайн-опитування стосовно доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення. Заповнити анкету можна за посиланням:

Привітання з днем народження

Бершадська міська рада та виконавчий комітет вітають з днем народження спеціаліста відділу містобудування та архітектури - Верхолюка Миколу Федоровича.

За вагомий внесок у підвищення боєздатності нагороджено Бершадську громаду

Наша громада отримала подяку від 3-ї окремої штурмової бригади за покращення матеріально-технічної бази даного бойового підрозділу

Засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

08 травня 2024 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентина Русначенка відбулось спільне онлайн засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Бершадській міській раді та Благодійної організації «Благодійний фонд...

Шановні мешканці громади, піклуймося про природу разом!

Чим небезпечні штучні квіти? 1.Пелюстки штучних квітів виготовляють із синтетичних тканин – поліестеру, латексу, органзи, оброблених різними хімічними складовими.

Пошук по сайту
Державні послуги