Новини громади

Віталій Драган нагородив Почесною грамотою Мар’яну Пастух, чемпіонку України з армспорту

Міський голова Віталій Драган нагородив Почесною грамотою Мар’яну Пастух, спортсменку, яка взяла участь у Чемпіонаті України з армспорту серед молоді, юнаків та юніорів.

Відновлено  роботу  мобільного  сервісного  центу  МВС

У четвер, 8 квітня 2021 року, після тривалої перерви, мобільний сервісний центр МВС Вінницької області здійснив робочий виїзд до міста Бершаді для обслуговування громадян. Попередньо було подано 20 заяв жителів Бершадської територіальної громади.

Зміни до правил проведення трудових перевірок

25 березня Президент підписав Закон №1320-IX від 04.03.2021 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб'єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення».

Проведено рейд «Неблагополучна сім’я»

07 квітня 2021 року службою у справах дітей, відділом освіти та спорту, центром соціальних служб Бершадської міської ради та сектором ювенальної превенції відділу превенції Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області було проведено рейд «Неблагополучна сім’я» на території с. Красносілка.

Увага! Конкурс!

Оприлюднено РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 235-К від 6 квітня 2021 р. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад Бершадської міської ради, Вимоги до претендентів та Перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень працівників

Грантова програма ЄС House of Europe

Грантова програма ЄС House of Europe надасть культурним організаціям з регіонів від 4500 до 9000 євро (залежно від розміру населеного пункту чи громади) на покупку вартісних гаджетів.

21 новий випадок захворювання на COVID-19

Відділ соціального захисту та охорони здоров'я населення Бершадської міської ради повідомляє, що станом на 9.00 годину 6 квітня 2021 року в Бершадській територіальній громаді зареєстровано за добу 21 новий випадок захворювання на COVID-19, з підозрою на COVID-19 – 109 осіб.

ВДПУ ім. М. Коцюбинського здійснює підготовку здобувачів вищої освіти

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського здійснює підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування" на першому (бакалаврському), другому (магістерському), третьому (освітньо-науковому) рівнях.

Зміни щодо видачі посвідчень багатодітних сімей

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 209 «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім'ї» з 1 квітня 2021 року прийом документів та видача посвідчень батьків багатодітних сімей та дитини з багатодітної сім’ї здійснюється через відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення.

За збереження лісу та заборони проведення руйнівної реформи лісового господарства

Ми, громадяни України, вимагаємо негайно втрутитися та дати доручення Кабінету Міністрів України скасувати наміри Юрія Болоховця щодо проведення руйнівної реформи лісового господарства, яка призведе до знищення природного надбання Українського народу, наших зелених легенів!