Logo

Новини громади

28 травня відбулися відкриті змагання з веслування на байдарках і каное

За підтримки міського голови Віталія Драгана та місцевого депутата Євгена Жабка у місті Бершадь відбулися відкриті змагання пам’яті Л.А. Пугач з веслування на байдарках і каное. У змаганнях прийняли участь близько 100 веслувальників з 6 команд України.

Оголошення для населення громади! Щодо інформації про стан виконання бюджету громади

З метою інформування населення, щодо стану виконання бюджету громади, фінансовим управлінням Бершадської міської ради на офіційному сайті Бершадської міської ради на сторінці Документи у розділі Бюджет громади, з 2021 року постійно розміщується та оновлюється основна інформація...

29 травня в Україні відзначається Міжнародний день миротворця Організації Об’єднаних Націй

Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй – це можливість подякувати за жертовність військовослужбовцям усього цивілізованого світу, які служили під блакитним прапором з 1948 року.

Річниця з дня загибелі нашого Героя - Цуканова Олександра Петровича

Сьогодні ми згадуємо важливу річницю - день загибелі нашого Героя - Цуканова Олександра Петровича. Цей воїн брав участь у захисті нашої країни, своєю мужністю та самопожертвою віддавав усе найкраще, щоб ми могли жити в мирі та безпеці. Його смілива душа неодмінно залишить слід у наших серцях.

Відбувся захід з фізичної культури "Помічник шерифа: Змагайся та вигравай"

З нагоди відзначення 5-ї річниці створення служби поліцейських офіцерів громад керівництвом Бершадської міської ради, відділом поліції № 1 Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області та працівниками Бирлівської гімназії було організовано захід з фізичної культури "Помічник шерифа: Змагайся та вигравай.

Сьогодні поліцейські офіцери громади відзначають 5-річницю з дня створення

Сьогодні поліцейські офіцери громади відзначають своє професійне свято. Разом з головою джулинської громади Петром Швецьом та начальником відділу поліції №1 Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області Вадимом Революком привітали поліцейських офіцерів громади.

Поліцейські офіцери громади Бершадщини на варті безпеки своїх мешканців

5 років тому Національна поліція України започаткувала безпековий проєкт «Поліцейський офіцер громади», який запровадив новий формат роботи правоохоронців у громадах. Головний меседж проекту «Поліцейський офіцер громади»: - «Я –тут! Щоб жити, працювати, допомагати».

26 травня відбулось відкриття благодійної виставки "Енергія"

26 травня мав надзвичайну честь відвідати відкриття благодійної виставки картин під назвою "Енергія"у нашому краєзнавчому музеї, яку представила художниця та власниця авторської дизайн-студії одягу у м. Вінниця Світлана Теренчук.

Відбулася 33 сесія Бершадської міської ради

25 травня 2023 року в залі засідання КО "Бершадська ДЮСШ "Ровесник" під головуванням міського голови Віталія Драгана відбулася 33 сесія Бершадської міської ради. Із 34 депутатів Бершадської міської ради на засідання прибули 25 осіб.

Оголошення для пасічників! Про обробіток полів засобами захисту рослин

Повідомляємо власників пасік Флоринського старостинського округу, що ФГ «Агро-В» буде проводити обробку посівів озимого ріпаку засобом захисту рослин – інсектицидом Атік.

Пошук по сайту
Державні послуги