Logo

Новини громади

Відбулося 73 позачергове засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради

20 листопада 2023 року, відбулося 73 позачергове засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради

Благодійний Фонд "Місто добра"

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення Бершадської міської ради повідомляє, що за інформацією, яка надійшла від Благодійного фонду «Місто Добра» розпочне функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей.

Тиждень безпеки дорожнього руху в Бершадській громаді

З 13 по 19 листопада 2023 року в закладах освіти Бершадської громади пройшов національний Тиждень безпеки дорожнього руху

Стартує прийом заявок на участь у проєкті

Стартує прийом заявок на участь у проєкті «Підтримка мікропідприємств ветеранів війни та їх родин, від ідеї до реалізації на Вінниччини»

Церемонія прощання з Героєм - Герасименком Андрієм Олександровичем

18 листопада 2023 року наша громада зі сумом вшанувала пам'ять того, хто став справжнім Героєм, захищаючи нашу країну, адже він віддав найдорожче - своє життя

З Днем працівників сільського господарства!

Шановні аграрії Бершадської територіальної громади! Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Пам'ятка населення небезпечні погодні умови

СИЛЬНІ ВІТРИ, ШКВАЛИ ТА СМЕРЧІ - стихійні лиха, що виникають в будь-яку пору року. Синоптики відносять їх до надзвичайних подій із помірною швидкістю поширення, тому, зазвичай, вдається оголосити штормове попередження.

Гайсинська окружна прокуратура інформує про прийом громадян за місцем проживання

Звертаємо увагу мешканців Гайсинського району, що керівництвом Гайсинської окружної прокуратури в листопаді-грудні 2023 року буде здійснюватись прийом громадян за місцем проживання згідно графіку прийому:

Правовий дайджест реформ щодо захисту  внутрішньо переміщених осіб

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення Бершадської міської ради повідомляє, що громадською організацією «Зелена альтернатива України» розроблений «Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії»

Вітання з Днем народження!

Бершадська міська рада та виконавчий комітет вітають з Днем народження директора Бирлівського СБК - Уманську Любов Борисівну!

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій