Logo

Новини громади

Хто з переселенців зможе отримувати допомогу на проживання?

Всі внутрішньо переміщені особи (ВПО), які отримували допомогу на проживання до 1 лютого, продовжать її отримувати до 1 березня.

«Пробація з громадою, в громаді, для громади»

07.02.2024 року в Гайсинському районному відділі №1 філії Державної установи «Центр пробації» проведено захід «День відкритих дверей» на тему: «Пробація з громадою, в громаді, для громади».

Бібліотека запрошує на благодійний books challerge «Перезавантаж бібліотеку»

Комунальний заклад «Бершадська бібліотека» запрошує усіх охочих долучитись до щорічної акції з нагоди Міжнародного дня дарування книг (International Book Giving Day) (14.02). Благодійний books challerge «Перезавантаж бібліотеку» буде тривати з 6 по 14 лютого 2024 року.

Давно мрієте стати патрульним? Тож час на здійснення мрій саме зараз

Давно мрієте стати патрульним? Тож час на здійснення мрій саме зараз. Запрошуємо долучитися до лав батальйону управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції!

Юридична допомога родинам полонених та зниклих безвісти : як і де отримати безоплатно

Юристи можуть допомогти звернутися до установ, що займаються пошуком чи обміном, а також щодо встановлення відповідного статусу члена родини зниклого/полоненого, отримання виплат та інших питань.

Допомагати тим, хто цього потребує – це найкраще, що ми можемо і маємо робити

Нещодавно сім’я Слободянюк постраждала від пожежі, що відбулася внаслідок замикання електропроводки. В результаті повністю згоріла кухня з прибудовами.

Чергову допомогу із продуктів харчування передали нашим військовим

Чергову допомогу із продуктів харчування передали нашим військовим із 144-ої окремої піхотної бригади. Завдяки Бершадському ліцею, Флоринському ЗЗСО І-ІІІ ступенів, П'ятківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів,

Міський голова провів щотижневу нараду

Відбулась щотижнева нарада за участі заступників, секретаря міської ради та начальника відділу юридичної та кадрової роботи. Обговорили такі питання: - підготовка проектів рішення до скликання чергової сесії;- підготовка звітів по цільових програмах;

Пишаюсь нашими Героями!

Наш земляк, ПОНДО Андрій Юрійович, житель міста Бершадь, отримав нагрудний знак «Золотий Хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Організація трудової повинності громадських та суспільно корисних робіт на території громади

Виконавчим комітетом Бершадської міської ради розглянуто та прийнято рішення від 30.01.2024 р. №11 "Про організацію трудової повинності громадських та суспільно корисних робіт на території Бершадської міської територіальної громади".

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій