Logo

Новини громади

Всеукраїнське онлайн-опитування громадян щодо майбутнього електронного кабінету пацієнта

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення Бершадської міської ради повідомляє, що в рамках співпраці платформи «Охорониа здоров’я» ВАОМС «Асоціація ОТГ», МОЗ України та Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» запущено.

Вінниччина входить до ТОП-5 регіонів за статистикою ухвалених рішень за програмою "Власна справа" у 2023 році

За підсумками 8 місяців 2023 року Вінниччина входить до п’ятірки регіонів з найбільшою кількістю ухвалених рішень за програмою "Власна справа".

Дотримання правил безпеки при користуванні газом збереже вам життя

З початку року аварійно-диспетчерська служба АТ «Вінницягаз» виконала майже 15 тис. заявок за номером 104.

Чергова сесія Бершадської міської ради, яка знову не відбулась

У Бершадській громаді наразі під зривом опалювальний сезон, не виплачуються кошти родинам військовослужбовців та не вирішуються безліч важливих питань для життя громади. Все через відсутність кворуму на сесії міської ради!

Алгоритм дій під час повітряної тривоги

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області інформує щодо порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій та попередження можливих людських втрат.

Охорона праці під час зберігання та переробки зерна

Мабуть, кожному відомо, що хліб – усьому голова. Але щоб справжнє українське золото було в нас на столі, повинен бути здійснений цілий комплекс організаційних, виконавчо-технічних заходів.

Чергова скасована сесія Бершадської міської ради

Під зривом опалювальний сезон у Бершадській громаді, окрім того не виплачуються кошти родинам військовослужбовців та не вирішуються й інші питання важливі для життя громади. Все через відсутність кворуму на сесії міської ради. Частина депутатів Бершадської міської ради уже вкотре бойкотують скликання.

"Мужність перемагає страх"

"Мужність перемагає страх" - інформаційна кампанія “Оновлюй дані у ТЦК” від Міноборони

Обласний національно-патріотичний форум «Defenders Autumn Fest»

Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОВА запрошує молодь взяти у часть у Обласному військово-патріотичному фестивалі «Defenders Autumn Fest», приуроченому до Дня захисника та захисниці України.

Міський голова привітав пожежників з їх професійним святом

Сьогодні особисто мав змогу привітати та оголосити подяку працівникам пожежної частини 16-ДПРЧ Бершадської територіальної громади та потиснути руку за їх важку, щоденну працю!

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій