Новини громади

Відбулася робоча нарада із керівниками відділів Бершадської міської ради

5 квітня 2021 року першим заступником Бершадського міського голови Дмитром Красиленком проведено робочу нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів Бершадської міської ради щодо обговорення нагальних проблем та шляхів їхнього вирішення.

Ініційовано робочу зустріч Бершадським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації»

01 квітня 2021 року ініційовано робочу зустріч Бершадським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області, за участю першого заступника Бершадського міського голови Дмитра Красиленка.

День охорони праці під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»

У 2021 році Міжнародна організація праці у цей день акцентує увагу на важливості зміцнення системи безпеки та здоров’я (далі БЗР), включно зі службами безпеки та охорони здоров’я як на національному рівні, так і на рівні підприємств.

20 нових випадків захворювання на COVID-19

Відділ соціального захисту та охорони здоров'я населення Бершадської міської ради повідомляє, що станом на 9.00 годину 5 квітня 2021 року в Бершадській територіальній громаді зареєстровано 20 нових випадків захворювання на COVID-19, з підозрою на COVID-19 – 14 осіб.

Засідання атестаційної комісії відділу освіти та спорту Бершадської міської ради

1 та 2 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти та спорту Бершадської міської ради. Атестацію педагогічних працівників закладів освіти проведено дистанційно, в онлайн-режимі, з дотриманням протиепідемічних заходів, спричинених коронавірусною хворобою COVID-19.

4 квітня Світле Воскресіння Христове відзначає католицька церква

Прийміть сердечні вітання з нагоди Воскресіння Христового! Відрадно, що в демократичній Україні кожен має право на свободу світогляду і віросповідання, тож сьогодні ми розділяємо із вами радість важливої релігійної події - Воскресіння Ісуса.

З 03 по 12 квітня 2021 року  заборонено відвідування закладів освіти, крім дошкільної та спеціалізованої

02 квітня 2021 року міським головою Віталієм Драганом проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі ТЕБ і НС). На порядок денний виносилося питання про запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів та забезпечення контролю за іх дотриманням на території Бершадської міської територіальної громади.

Віталій Драган: Землю тим, хто її захищає!

14 березня в нашій країні відзначався День добровольця. В цей день 2014 року близько 500 бійців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці під Києвом для формування першого добровольчого батальйону. Саме на їх честь ми вже п’ятий рік поспіль вшановуємо мужність і героїзм захисників територіальної цілісності нашої незалежної України.

Проблеми жителів сіл, що увійшли до складу Бершадської територіальної громади, не залишаються поза увагою міської влади

01 квітня 2021 року міським головою Віталієм Драганом проведено черговий особистий прийом громадян. По допомогу у вирішенні своїх проблем до голови громади звернулося 10 громадян, якими порушено 9 питань.

Зустріч міського голови зі священнослужителями

1 квітня 2021 року відбулася зустріч міського голови Віталія Драгана із священнослужителями релігійних громад.