Logo

Новини громади

Надання безоплатної вторинної правової допомоги дітям

Консультує Бершадське бюро правової допомоги. Чимало українських дітей нині опинилися у складних і нетипових для свого віку життєвих ситуаціях. Війна позбавила їх відчуття безпеки та домівок, зробила багатьох сиротами чи напівсиротами.

Пам'ятка населенню!

Інформаційний етикет під час обстрілів. Не публікуйте та не видавайте нашу систему ППО.

Видача гуманітарної допомоги  внутрішньо переміщеним особам

Відділом соціального захисту та охорони здоров’я населення Бершадської міської ради (далі – Відділ) була досягнута домовленість з Міжнародним Медичним Корпусом (International Medical Corps) про видачу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) нашої громади гуманітарної допомоги.

Майже завершено будівництво нової частини 16-ДПРЧ м. Бершадь

Майже завершено будівництво нової частини 16-ДПРЧ м.Бершадь: разом з тим, продовжуємо роботи,оновлені приміщення-нові меблі; зустрілися з представниками органів місцевої влади-дякуємо за підтримку і допомогу; з особовим складом обговорили найактуальніші питання служби.

90-річчя відсвяткував житель с. Шумилів - Дашковський Григорій Афтонович!

24 травня свій поважний ювілей, 90-річчя відсвяткував житель с. Шумилів - Дашковський Григорій Афтонович! У цей чудовий день привітати іменинника завітали - громадська діячка Лілія Драган, голова громадської організації ветеранів війни та праці Людмила Князєва, Іван Гладиборода

Зробити дітей щасливими – легко! Ти можеш долучитися!

Сектор ювенальної превенцiї Гайсинського райуправління поліції запрошує жителів району, волонтерів, представників громадських організацій приєднатися до благодійної акції - «ДоброДій», яка триватиме з 22 по 26 травня 2023 року.

Орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагороджено чотирьох Героїв громади

Сьогодні, голова Гайсинської військової адміністрації Людмила Головашич, спільно із міським головою Віталієм Драганом та начальником Першого відділу Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки міста Бершаді підполковником Сергієм Паладійом

Проведено соціально – виховний та правороз'яснювальний захід

В травні 2023 року в Гайсинському РВ №1 філії ДУ « Центр пробації» у Вінницькій області проведено соціально – виховний та правороз'яснювальний захід із суб'єктами пробації, які перебувають на обліках відділу.

Замінюйте посвідчення водія за кілька кліків на дивані, в офісі, кафе — онлайн

Можете подати заяву про заміну посвідчення в застосунку Дія та забрати готове водійське в сервісному центрі МВС.Сервіс реалізовано Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерство внутрішніх справ, Головним сервісним центром та за підтримки Державна IT-компанія ДП Інфотех.

Вітання з днем народження!

Бершадська міська рада та виконавчий комітет вітають з днем народження державного реєстратора відділу "Центр надання адміністративних послуг" - Андрейцову Людмилу Романівну! Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, успіху в усіх справах і здійснення найсміливіших мрій.

Пошук по сайту
Державні послуги