Logo

Новини громади

«Ти як?»: Вінницька обласна служба зайнятості долучається до Всеукраїнської програми ментального здоров’я

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», що здійснюється за ініціативи Олени Зеленської, міжнародними експертами Israel Trauma Coalition та ГО «Безбар'єрність» проводилося навчання з основ психологічної підтримки для працівників служби зайнятості.

Посмертним орденом нагородили Героя- Трачука Руслана Віталійовича

Сьогодні міський голова- Віталій Драган спільно з підполковником Сергієм Паладієм та головою Одеської обласної спілки ветеранів Радуканом Афанасієм Петровичом вручили посмертний орден родині загиблого захисника Бершадської громади.

Чому не можна спалювати листя?

Навчально-методичний центр цивільного захистута безпеки життєдіяльності Вінницької області інформує:

10 вересня свій поважний 80-річний ювілей святкував Іван Олексійович СТАШКО

Привітати ювіляра завітали – громадська діячка Лілія Драган, голова організації ветеранів України в м. Бершадь Людмила Князєва та голова громадської організації ветеранів війни та праці Іван Гладиборода.

Привітання міського голови з Днем танкіста!

Наші українські танкісти і ветерани танкових військ, усі хто причетний до свята - з Днем танкіста України! Ваша місія — важка і небезпечна. Ви завжди перебуваєте на найскладніших та найгарячіших ділянках фронту, де нерідко вирішується доля в боях за Україну!

Загинув захисник та патріот своєї держави - Садовий Сергій Костянтинович, житель с. Поташня

Сергій Констянтинович загинув 8 вересня 2023 року, поблизу населеного пункту Новоселівське Сватівського району Луганської області. Бершадська територіальна громада поділяє горе, схиляє голову в глибокій скорботі та висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблому.

Вчора відбулася церемонія прощання з загиблими Героєм, жителем с. Війтівки – КОЗІЙЧУКОМ Віктором Павловичем

Віктор Козійчук став на захист суверенітету нашої держави, щоб захистити свою родину, захистити своїх односельців, захистити кожного з нас.

Робота комісії щодо комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб

З метою призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі проведено виїзд до місця проживання отримувачів зазначених послуг та здійснено комплексне визначення ступеня їх індивідуальних потреб.

7 вересня відзначають День воєнної розвідки України.

Сьогодні, коли Україна зі зброєю в руках змушена захищати свою територіальну цілісність, саме від вашої своєчасної й точної інформації залежить правильність найважливіших державних рішень.

Свій День народження 6 вересня святкувала жителька м. Бершадь, Денисюк Світлана Федорівна

У цей світлий день привітати іменинницю завітали- громадська діячка Лілія Драган, голова організації ветеранів України в м. Бершадь Людмила Князєва.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій