Logo

Новини громади

Засідання колегії при начальникові Головного управління Пенсійного фонду

Пенсії, страхові виплати, грошові допомоги, житлові субсидії та пільги. Усім цим сьогодні займається Пенсійний фонд України і має величезне навантаження.

Шановні мешканці Гайсинського району – не ігноруйте сигнали  «Повітряної тривоги»

У разі оголошення повітряної тривоги, необхідно негайно припинити свої справи та відправитися до найближчого укриття. Також вартод увімкнути радіоприймачі та слідкувати за місцевими новинами. Інформацію про поточну ситуацію та інструкції можна отримати від відповідних органів місцевої влади, екстрених служб та місцевих ЗМІ.

Вимоги щодо безпечного використання засобів захисту рослин на присадибних ділянках

На присадибних ділянках в повному обсязі проводяться активні роботи з вирощування городніх рослин. Частина цих робіт пов'язана із використанням засобів захисту рослин для боротьби із шкідниками, хворобами та бур'янами.

Медаллю «Почесна відзнака» нагороджено захисника Котогуру Романа Володимировича

Медаллю «Почесна відзнака» за мужність та відвагу, виявлені під час захисту державного суверенітету, незалежності, територіальної цілісності України, ведення бойових дій та виконання бойових завдань нагороджено Котогуру Романа Володимировича.

Відбулось 89 позачергове засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради

Сьогодні, 13 травня, відбулось 89 позачергове засідання виконавчого комітету Бершадської міської ради. До порядку денного 89 позачергового засідання включено 6 питань, в тому числі Різне.Важливим питаннями на засіданні було обговорення про затвердження плану заходів з підготовки прогнозу бюджету..

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує !

Спостерігається масовий літ яблуневої плодожерки. За ніч на феромонну пастку уловлюється до 41 екз. метеликів. Наразі проходить відкладання метеликами яєць. З кінця першої декади травня можливе відродження личинок фітофага..

Сьогодні минає рік, як загинув наш захисник - Корній Віктор Миколайович

Душі та серця найрідніших і найближчих людей розриваються від передчасної втрати, адже Віктор був дуже доброю і чуйною людиною, спокійним, разважливим, скромним і завжди посміхався. Його щире серце і широка душа завжди були відкриті для тих кого він любив, ким дорожив і хто був по життю поряд з ним.

2-га річниця з дня загибелі Мартича Станіслава

Сьогодні, 11 травня 2024 року, минає 2 роки, як загинув житель села Велика Киріївка - Мартич Станіслав Федорович.

Церемонія прощання з АНДРУЩЕНКОМ Олександром Федоровичем.

10 травня 2024 року у Бершадській територіальній громаді відбулася церемонія прощання з АНДРУЩЕНКОМ Олександром Федоровичем. Знову наша громада втратила відважного захисника України. Олександр Федорович до останнього свого подиху мужньо виконував свій військовий обовʼязок..

Анкета для опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення Бершадської міської ради повідомляє, що Національна сервісна служба України проводить онлайн-опитування стосовно доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення. Заповнити анкету можна за посиланням:

Пошук по сайту
Державні послуги