Logo

Новини громади

Привітання міського голови з Днем знань!

Сьогодні в нашій громаді та по всій Україні, розпочався новий навчальний рік! Українські родини, які ведуть своїх діточок до школи такі красиві! І це ще одне свідчення того, що життя продовжується…

31 серпня минула річниця загибелі  двох Героїв громади

31 серпня 2023 року, в річницю загибелі Голуба Леоніда Григоровича та Тарковського Руслана Сергійовича, ми вшановуємо пам’ять Героїв, розділяючи з рідними скорботу та біль втрати.

Сьогодні відбулась церемонія прощання з загиблим Героєм  - Щербиною Олегом Вікторовичем

Сьогодні, 31 серпня 2023 року в Бершадській територіальній громаді відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм, жителем м. Бершадь – Щербиною Олегом Вікторовичем.

Оголошення для пасічників!

Повідомляємо власників пасік Війтівського старостинського округу, що ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський» буде проводити обробку посівів озимого ріпаку засобами захисту рослин.

Розпочав роботу сайт «Поверни своє» - про фіксацію збитків, завданих війною

Розпочав роботу сайт «Поверни своє». Головне завдання платформи – надати у доступному вигляді інформацію, для чого та як правильно документувати збитки, що завданні російським повномасштабним вторгненням в Україну.

Відбулися шістдесят сьоме чергове та шістдесят восьме позачергове засідання виконкому

29 серпня 2023 року відбулися шістдесят сьоме чергове та шістдесят восьме позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Знову трагічна звістка надійшла у нашу громаду

Загинув ще один Герой, патріот, захисник та воїн - ЩЕРБИНА Олег Вікторович, житель м. Бершадь, пішов добровольцем на війну з перших днів вторгнення ворога та мужньо боронив нашу державу.

29 серпня, річниця загибелі двох Героїв нашої громади

Сьогодні вшановуємо 9-ту річницю загибелі Дремлюха Вячеслава Анатолійовича, який загинув 29 серпня 2014 року. Також в цей день минає перша річниця загибелі Захисника України - Мацілецького Михайла Дмитрович, який загинув 29 серпня 2022 року.

Свій День народження 29 серпня святкував житель с.Красносілка, Кириченко Пилип Григорович

Привітати іменинника завітали - громадська діячка Лілія Драган, голова громадської організації ветеранів війни та праці Іван Гладиборода та голова організації ветеранів України в м. Бершадь Людмила Князєва.

Сьогодні вшановуємо пам’ять загиблих захисників України!

Згідно з Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621/2019 «Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», вшановуємо пам'ять наших земляків.

Пошук по сайту
Державні послуги

Рішення сесій