Новини культури

Нема кращої господині, ніж в Україні

З нагоди Міжнародного жіного дня 3 березня в народному музеї історії села Баланівка було проведено святковий театралізований захід під назвою «Нема кращої господині, ніж в Україні». В організації та проведені заходу взяли участь працівники будинку культури, сільської бібліотеки та представники Баланівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Книжкова виставка «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, і голос  твій нам душу окриля»

До 207-ї річниці з дня народження Кобзаря в читальному залі Бершадської бібліотеки розгорнуто книжкову виставку «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, і голос твій нам душу окриля».

Нині твій прекрасний день ― сонця, квітів і пісень

До Міжнародного жіночого дня у читальному залі Бершадської бібліотеки організовано виставку-калейдоскоп «Нині твій прекрасний день ― сонця, квітів і пісень». У матеріалах, зібраних на виставці, відвідувачі-жінки зможуть знайти корисну інформацію про одяг, аксесуари, підібрати для себе гарну зачіску, скористатися порадами по вихованню дитини, як бути успішною та якнайдовше залишатися чарівною, красивою і здоровою.

Шевченківські онлайн-читання

«Іду з дитинства до Тараса…» – під такою назвою в читальному залі Бершадської бібліотеки відбулися Шевченківські онлайн-читання, приурочені 207-й річниці Т.Г.Шевченка. Подяками за індивідуальну манеру виконання поезії Шевченка нагороджено всіх учасників.

3 березня 2021 року члени гуртка «Веселий вулик» прийняли участь у майстер-класі «Квіти з сюрпризом».

3 березня 2021 року в читальному залі Бершадської бібліотеки члени гуртка «Веселий вулик» прийняли участь у майстер-класі «Квіти з сюрпризом».

Конкурс української пісні «Свою Україну любіть»

26 лютого в м. Тульчин відбувся Регіональний відкритий конкурс української пісні «Свою Україну любіть». Засновники та організатори конкурсу — управління культури та мистецтв Вінницької облдержадміністрації та Тульчинський фаховий коледж культури.

Конкурс «Ми граємо в ансамблі»

25 лютого 2021 року в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.А. Скалецького у відділі народних інструментів відбувся конкурс «Ми граємо в ансамблі», де взяли участь ансамблі відділу

Фестиваль-конкурс «CREATIVE FLIGHT 2021»

14 лютого 2021 року відбувся Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «CREATIVE FLIGHT 2021» .

Поетичний зорепад «Леся Українка – 150 років невмирущої слави»

Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка — неперевершений поет боротьби, поет-патріот.

Виставка-персоналія «Співачка зорі провідної»

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Косач-Квітки) (1871-1913), видатної української поетеси, громадської діячки. Її називають геніальною дочкою українського народу, красою і гордістю нації, духовним вождем української інтеліґенції.